Рівні навчання
UA

Курс для дошкільнят – (навчання для дітей віком від 3 до 6 років). Заняття проводяться 2 рази на тиждень, тривалість одного заняття - 1 година (60 хвилин).

Дитячий та підлітковий курс – (поглиблене навчання для дітей та підлітків віком від 6 до 15 років). Заняття проводяться 2 рази на тиждень, тривалість одного заняття - 2 академічних години (1 година 30 хвилин). Рівні навчання: початковий, елементарний, нижче середній, середній, вищий середній та вищий (просунутий).

Базовий курс – (навчання для дорослих та молоді від 16 років). Заняття проводяться 2 рази на тиждень, тривалість одного заняття - 3 академічних години (2 години 15 хвилин). Рівні навчання: початковий, елементарний, нижчий середній, середній, вищий середній та вищий (просунутий). Термін навчання 2,5 -3 роки.

Інтенсивний курс - ( навчання для дорослих та молоді від 16 років). Заняття проводяться 3 рази на тиждень, тривалість заняття - 3 академічних години (2 години 15 хвилин). Термін навчання 3 місяці.

Спеціалізовані підготовчі курси (підготовка до міжнародних екзаменів (IELTS, TOEFL) та ЗНО) - ( навчання для дорослих та молоді від 16 років). Підготовка до ЗНО: заняття проводяться 2 рази на тиждень, тривалість одного заняття - 3 академічних години (2 години 15 хвилин). Термін навчання 9 місяців. Підготовка до міжнародних екзаменів: заняття проводяться 2 рази на тиждень, тривалість одного заняття - 3 академічних години (2 години 15 хвилин). Термін навчання 3 місяці.

Корпоративне навчання (навчання на території організації-замовника з урахуванням професійної специфіки).

Тривалість заняття, курсу та інші умови навчання є предметом домовленостей між сторонами.