Досвід роботи - «Перші Київські курси іноземних мов» - Тернопіль
UA

«Перші Київські курси іноземних мов» – це ліцензоване приватне підприємство, яке працює в галузі іншомовної освіти в м.Тернопіль з вересня 2002 року.

Ми сприяємо підвищенню загального рівня іншомовної освіти серед тернополян та мешканців Тернопільської області різного віку в межах Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти та рекомендацій Міністерства освіти та науки України.

Пропонуємо освітні послуги в опануванні початковим рівнем мовленнєвих кваліфікацій з шести основних європейських мов – англійської, іспанської, італійської, німецької, французької та польської для молоді та дорослих.

Ми пропонуємо можливість вивчати англійську мову за шістьма рівнями: для дошкільнят, школярів молодшого, середнього і старшого шкільного віку (1 навчальний рік – один рівень), а також для студентської молоді та дорослих.

Організовуємо просвітницькі міні-проекти національного і міжнародного значення, які користуються підтримкою і отримують схвальні відгуки серед тернополян – слухачів наших курсів.

За історію існування Перші Київські курси іноземних мов сформували свою ресурсно-методичну базу, свої традиції, свій стиль і міцне ядро кваліфікованих адмінпрацівників та викладачів.