Відгуки - Тернопіль
UA

Коментарі

Цікаво проведений урок! Тепер я знаю, звідки моя дитина співає нові фрази з пісень. Дуже цікавий спосіб запам’ятовувати новий матеріал: за допомогою ігор!

За короткий час моя дочка вивчила досить багато англійських слів і розмовних фраз. Дякую!

Особисто я вивчала німецьку мову декілька разів. Для мене важливим є те , як до мене ставиться викладач. Фрау Марія стала для мене не лише викладачем, а й цікавим співрозмовником і другом. Вона дала мені внутрішній стержень для подальшого вивчення німецької мови. Я ніколи не забуду її пізнавальної історії про Німеччину, те, як вона щиро ставилася і допомагала кожному з нас; завжди знаходила відповіді на наші, дещо недоречні, запитання. Дякую «Першим Київським курсам іноземних мов» за те, що дали таку можливість розвивати себе!

Хотіла б порекомендувати організаторам «Перших Київських курсів іноземних мов» ввести продовжений курс німецької мови на 6-12 місяці для медиків-студентів і працюючих мед. працівників

Я скажу вам так, что немецкий язьік очень тяжельій и без особьіх усилий и желания вьі ничего не добьетесь!!! Так-что удачи вам и недужно, как говориться, «филонить». Советую Вам «Перші Київські курси іноземних мов»!

Дякую Фрау Марії за те, що вона мене навчила німецької мови! Я рада, що проходила курси саме тут і що у мене є такий хороший викладач. Я задоволена «Першими Київськими курсами іноземних мов» і з радістю буду тут навчатися і надалі та рекомендувати своїм друзям.

Урок проведено на найвищому рівні. Вчителька – супер! Діти – молодці: відповідають, розмовляють і отримують високі знання з англійської мови. Сьогодні я вперше відвідала відкритий урок і дуже задоволена знаннями своєї дочки Зоряни. Дякую викладачу Наталі Степанівні за її труд, терпіння і підхід до кожної дитини. Успіхів!

Молодці! Як вчителька, так і діти! Якісно, доступно отримують знання учні. З великим задоволенням я прослухала урок. Моя внучка Ельміра не раз розповідала мені про відвідування курсів, на які вона із задоволенням ходить. Сьогодні я переконалася сама у цьому. Дякую Наталі Богданівні за її нелегку працю, терпіння, ангельський голос, яким вона доносить свої знання до учнів.

Урок побудовано у відповідності до вікових особливостей учнів. Багато ілюстрованого матеріалу, елементів гри, індивідуальної роботи, що в підсумку сприяє зацікавленості учнів, зосередженості уваги на основному. Учні впродовж уроку весь час працюють

Відвідала Відкритий урок своєї дочки. Урок був дуже цікавим і різноманітним. Я побачила роботу в парах, цікаві діалоги, роботу над артикуляцією (скоромовка!), читання та переклад, цікаві загадки, малюнки із завданнями. Дякую за цікавий і корисний урок!

Задоволений формою проведення занять, знання дитини за короткий період навчання – значні! Соломія із задоволенням відвідує ці заняття. Відчувається зацікавленість до англійської мови і вдома. Велике дякую за таке навчання моєї дитини!

На мою думку викладач досить професійно і доступно викладає матеріал матеріал, діти зацікавлені, розуміють, що від них вимагають. Зва 2 місяці, що Давид ходить на курси рівень його знань суттєво зріс, що видно по його оцінках в школі. Оксана Олександрівна відповідально та розумно підходить до викладання, що є дуже важливо. Дуже вдячний за професійність

Доступно подається матеріал: в ігровій формі! Діти працюють в одній команді і швидше засвоюють матеріал

«Я обирала цей курс із кількох можливих. І зовсім не шкодую, що зупинилася саме на Ваших курсах! Мені дуже пощастило з одногрупниками і, само собою, з викладачем. Атмосфера була позитивна, знання і вміння отримано, а тепер головне їх підтвердити на тестуванні з IELTS!»

Відкритий урок системний і змістовний, присутній діалог між викладачем Алісою Сергіївною та дітьми. Побажанна: для втримування уваги дітей місце вчителя потрібно організувати так, щоб усі діти були від нього на однаковій відстані».

«Заняття, яке ми відвідали, було дуже цікавим як для наших дітей, так і для нас, батьків. Застосовувалися командні ігри, диктофон, комп’ютер, діти виправляли помилки один в одного. Взагалі, вони із задоволенням відвідують заняття. Дякуємо викладачу за цікаве навчання!»

«Вперше була присутня на відкритому уроці. Вдячна за насичене навчання. Особлива подяка Ірині Михайлівні за залучення учнів до активної праці на заняттях, а також за те, що дітям спілкуватися англійською мовою на її уроках легко!»

«Моя дочка Аліна Полікровська відвідує ваші курси вже три роки. За цей час вона значно покращила свої знання. Аліна з великим задоволенням відвідує кожне заняття, чимало розповідає про цікаві уроки, святкування та подорожі, які здійснює її група у рамках вивчення англійської мови. Я всім рекомендую «Перші Київські курси» у м.Збараж. Ці курси справді працюють на результат».

«Завдячую «Першим Київським курсам іноземних мов» за свою добротну підготовку з англійської мови. Відвідую курси з дитячих років. Зараз у 10 класі. Вже два роки підряд займаю другі призові місця на Олімпіаді з англійської мови серед шкіл міста. Навчаючись у звичайній школі, я іду другою після учениці елітної ЗОШ №3 з поглибленим вивченням англійської. Пишаюся своїм результатом! У 2013 році склала міжнародний іспит з англійської мови для школярів KET (Cambridge ESOL International), Рівень ІІІ (В1) – тобто з відзнакою! На цей екзамен мене зорієнтувала моя вчителька на курсах. Цього року успішно пройшла усі тури FLEX - програма обміну США для майбутніх лідерів серед українських школярів … Окрім лідерських якостей, вимагалися добротні вміння спілкуватися англійською. Тепер очікую на фінальні результати. Дуже мрію навчатися у США. Ці мрії і шлях до їх здійснення завдяки тому, що усі ці роки я навчалася на «Перших Київських курсах». Усім своїм ровесникам і молодшим дітям надзвичайно раджу не гаяти часу і записуватися на курси англійської мови».

«Під час підготовки до тесту IELTS здобув багато нових необхідних знань. Навчання проходило під керівництвом досвідченого викладача і було досить інтенсивним. Викладач докладала чимало зусиль для нашого розвитку у вивченні мови. Заняття проводились на дуже високому рівні. Внаслідок цього, моя чергова здача екзамену IELTS (загальний модуль) увінчалася тим, що мої результати з різних видів мовленнєвої діяльності покращилися на 1-1.5 бали. Особливо, нас добряче «натаскали» на письмових завданнях. Дякую за знання, а також нові цікаві знайомства!»

«Дякую за цікаві заняття! Мої дві доньки відвідують курси англійської мови. Викладачі цікаво подають теми і з розмаїтими наочними матеріалами, залучають до активного діалогу учнів англійською мовою. Надається багато цікавих фактів в презентаціях. Навчання відбувається в доброзичливій і дружній атмосфері».

«Для мене стало надзвичайно корисним поглиблене вивчення англійської мови у стінах «Перших Київських курсів» - з дитячого до підліткового віку впродовж чотирьох років. Особливо, я любив розучувати англомовні пісні на уроках. Вони значно полегшували вивчення мови. Я й донині наспівую їх і ділюся текстами зі своїми теперішніми викладачами англійської мови у Львівському Державному ліцеї ім. Героїв Крут та друзями-курсантами. Зізнаюся, що мені-таки бракує колишнього «вишколу» з англійської мови, який я отримував на теренах «Перших Київських курсів».

«Дякую вам за такі цікаві заняття! Дочці подобається ходити на курси англійської мови. Завдяки курсам вона не має ніяких проблем у школі з англійською мовою. У нас чудовий викладач. Дякую працівникам «Перших Київських курсів» за те, що вони дають нашим дітям знання і змогу розвиватися!»

«Я дуже задоволений вашими курсами. Це мій перший досвід відвідування курсів і він дуже позитивний. Мені подобається ваш колектив, а саме їх ставлення до студентів. Тут я знайшов нових друзів, що не може не радувати. Бажаю вам триматися поставленого курсу і не зраджувати собі. Ви йдете у правильному напрямку!»

«Очень была рада изучать французский язык на этих курсах. Всем осталась довольна: преподавателем, группой и приобретенными знаниями! За это время многое узнала для своего уровня. За все большое спасибо!»

«Я дуже задоволений, що записався саме на ці курси. Коли я прийшов на навчання, я не знав навіть алфавіту, так як ніколи не вчив німецьку. За короткий період часу – 3 місяці, я зміг вже говорити на прості теми, вивчив граматику і можу самостійно продовжувати навчання. Я здобув необхідні знання і навіть більше, ніж очікував».

«Хочемо висловити подяку всьому робочому колективу «Перших Київських курсів» за хорошу організацію та надання можливості вивчати іноземну мову доступно і швидко! Дуже вдячні вам за хороше ставлення та приємну атмосферу. Тут ми здобули не тільки знання, але й знайшли хороших друзів».

Додати новий коментар