Тернопіль

6 причин, щоб обрати саме нас

Що являють собою Перші Київські курси іноземних мов?

Перші Київські курси іноземних мов є однією з найстаріших мовних шкіл в Україні. Вони були засновані ще в 1929 році на базі Київського інституту іноземних мов
Наші методики допоможуть Вам досягти Вашої мети в опануванні мовою шляхом
В процесі викладання іноземних мов викладачі курсів користуються загальновизнаними методиками Кембріджського та Оксфордського університетів

Останні новини

Закінчується зима...
І з приходом весни в нас на курсах
розпочинається "глобальне потепління"!
З А П Р О Ш У Є М О
Вас відвідати нашу активну сторінку
в соціальній мережі «Фейсбук»
Розпочинаємо набір в групи
вивчення англійської мови для школярів
в приміщенні Тернопільської
загальноосвітньої школи №8

Статті

У вивченні іноземної мови
важко переоцінити можливість
самостійного набуття знань.
Значення вислову про те,
що треба любити роботу, якою займаєшся,
набуває особливої актуальності
в контексті викладання
як іноземних мов, так і будь-якої іншої навчальної дисципліни
Останнім часом все більше абітурієнтів
обирають польські навчальні заклади
UA

Курси іноземних мов у Тернополі

Процес євроінтеграції сприяє активному налагодженню ділових контактів з багатьма країнами. Найважливішим інструментом бізнес-спілкування є англійська мова (Тернопіль), яка потрібна у будь-якій сфері діяльності. «Перші Київські курси іноземних мов» - це столичний навчальний центр, що має філіали у найбільших містах країни. Якщо ви хочете поглибити свої знання, спілкуватися без перекладача або просто приєднатися до найбільшого культурного простору у світі, звертайтеся до нас.

Незмінно високим попитом користуються також курси німецької мови (Тернопіль), бо Німеччина є «потужним двигуном» Євросоюзу. Та не тільки робочі місця, можливість бізнесу й навчання приваблюють людей. Велика й самобутня німецька культура, література, музика надихає багатьох на вивчення цієї особливої мови.

Відкривайте світ з кожною вивченою мовою

Останнім часом зростає кількість людей, що шукають курси італійської мови (Тернопіль) – у школах вона майже не викладається. Італія є надзвичайно цікавою країною, з дуже багатим культурним спадком у всіх сферах мистецтва. Окрім того, ця країна пропонує робочі місця та є найбільш привабливою для туризму.

Польща щороку запрошує тисячі українців на навчання та роботу. Завдяки цьому невпинно зростає попит на курси польської мови (Тернопіль) з інтенсивним та поглибленим вивченням. Спільний історичний шлях, спорідненість мов, дружні стосунки між країнами - все це сприяє діловому та звичайному спілкуванню.

Завдяки системному професійному підходу до викладання ми забезпечуємо високу якість навчання. Колектив творчих талановитих викладачів користується найефективнішими сучасними методиками роботи. Якщо Вам потрібне ефективне вивчення англійської мови (Тернопіль) або будь-якої іншої, звертайтеся до нас!