Тернопіль

6 причин, щоб обрати саме нас

Що являють собою Перші Київські курси іноземних мов?

Перші Київські курси іноземних мов є однією з найстаріших мовних шкіл в Україні. Вони були засновані ще в 1929 році на базі Київського інституту іноземних мов
Наші методики допоможуть Вам досягти Вашої мети в опануванні мовою шляхом
В процесі викладання іноземних мов викладачі курсів користуються загальновизнаними методиками Кембріджського та Оксфордського університетів

Останні новини

ТЕРНОПІЛЬ, 14 травня 2017 року. О Г О Л О Ш Е Н Н Я! 

ТЕРНОПІЛЬ, 10 травня 2017 року. ДО УВАГИ БАТЬКІВ! Запрошуємо дітей віком 8-12 років в англомовний денний табір “High Five!”/ «Дай п’ять!»  На них чекає захоплюючий час з нашими фахівцями та гостями зі США, а також такі види діяльності і більше!
 

ТЕРНОПІЛЬ, 06 травня 2017 року.  Для тих батьків, котрі працюють ще в червні, а дитину немає, де і як зайняти, пропонуємо ДЕННИЙ МОВНИЙ ТАБІР з "Першими Київськими курсами іноземних мов" для дітей 8-12 років. (по 10 днів у 2 зміни  (крім вихідних)

Статті

Кузьменко Тетяна Валеріївна
Викладач англійської мови
ПП «Перші Київські курси іноземних мов. Харків»
​Всі ми прекрасно знаємо наскільки важко змусити дитину щось зробити
Посткроссинг — проект, створений для можливості
отримання листівок з усього світу.
Подорожей забагато не буває!
Особливо якщо нарешті настав теплий травень,
а ще й зібралася весела компанія
UA

Курси іноземних мов у Тернополі

Процес євроінтеграції сприяє активному налагодженню ділових контактів з багатьма країнами. Найважливішим інструментом бізнес-спілкування є англійська мова (Тернопіль), яка потрібна у будь-якій сфері діяльності. «Перші Київські курси іноземних мов» - це столичний навчальний центр, що має філіали у найбільших містах країни. Якщо ви хочете поглибити свої знання, спілкуватися без перекладача або просто приєднатися до найбільшого культурного простору у світі, звертайтеся до нас.

Незмінно високим попитом користуються також курси німецької мови (Тернопіль), бо Німеччина є «потужним двигуном» Євросоюзу. Та не тільки робочі місця, можливість бізнесу й навчання приваблюють людей. Велика й самобутня німецька культура, література, музика надихає багатьох на вивчення цієї особливої мови.

Відкривайте світ з кожною вивченою мовою

Останнім часом зростає кількість людей, що шукають курси італійської мови (Тернопіль) – у школах вона майже не викладається. Італія є надзвичайно цікавою країною, з дуже багатим культурним спадком у всіх сферах мистецтва. Окрім того, ця країна пропонує робочі місця та є найбільш привабливою для туризму.

Польща щороку запрошує тисячі українців на навчання та роботу. Завдяки цьому невпинно зростає попит на курси польської мови (Тернопіль) з інтенсивним та поглибленим вивченням. Спільний історичний шлях, спорідненість мов, дружні стосунки між країнами - все це сприяє діловому та звичайному спілкуванню.

Завдяки системному професійному підходу до викладання ми забезпечуємо високу якість навчання. Колектив творчих талановитих викладачів користується найефективнішими сучасними методиками роботи. Якщо Вам потрібне ефективне вивчення англійської мови (Тернопіль) або будь-якої іншої, звертайтеся до нас!