Отзывы
RU

Комментарии

На цих курсах мені сподобався метод викладання, цікаві уроки, щоразу нові способи вивчення слів. У групі були цікаві люди з якими 1,5 години проходили непомітно. Також почав більше і краще говорити по польськи, оскільки увага концентрувалась саме на цьому. Крім того, спасибі за це викладачу!

Курси просто супер! Дуже все організовано і цікаво, на кожному уроці були цікаві ігри, і тим самим набагато простіше запам’ятовувались слова. Було дуже весело, не помічала як проходить час. Особливо хочу подякувати Оксані))) вона супер викладач всі слова, правила розкладала по полицям і все було зрозуміло! Дуже приємний і класний колектив! Рекомендую!)))

Висловлюємо нашу велику подяку нашому викладачеві англійської мови Світлані за велике вкладення у розвиток моєї дитини. Я дуже задоволена навчанням і ставленням до дітей. З повагою, мама Оксана.

Після школи мій рівень англійської був низький, записавшись на ці курси я значно підвищив свій рівень до рівня вільного спілкування! Тепер я можу вільного спілкуватись в інших країнах англійською мовою, тому рекомендую усім записуватись до школи! Зокрема вдячний своєму викладачу Лілії за її наполегливість!

Дуже гарно працюють викладачі! На уроках реально цікаво. Матеріал засвоюється швидко, коли ми працюємо в групі. Дякую за знання.

Найкращі курси іноземних мов в Коломиї, викладачі компетентні, а заняття завжди цікаві та пізнавальні. Всім раджу.

Моя дитина, Анічка, 9років , займається на Перших Київських курсах іноземних мов - Коломия вже більше року. У дитини велике захоплення англійською мовою. Вивчає її залюбки. А коли ми подорожуємо — кращого перекладача, ніж наша донька не знайдеш!!!! Дякуємо за вашу працю!

Проходила розмовний інтенсив, залишилась задоволеною. За допомогою цього курсу подолала мовний бар'єр і почала вільно спілкуватись англійською мовою. Уроки проходять цікаво та креативно. Всім рекомендую)))

Мой ребенок уже год занимается у вас. Успехи на лицо. Областная олимпиада – второе место. Но не это главное. Ребенок считает после украинского языка английский вторым. Это здорово.

Я очень рад что в небольшом городке западной Украины есть присутствие такой сильной и известной языковой кампании как «Первые Киевские курсы иностранных языков». Я, моя жена, мой ребенок ходят на занятия и очень довольны. Спасибо, что вы есть

Добавить комментарий