Отзывы

Оставьте Ваш отзыв

RU

Комментарии

Китайська мова сьогодні все більше завойовує мовний простір. Через технічний та економічний прогрес все більше людей задумуються про вивчення Китайської. Як мама, котра хоче дати своїм дітям якісні інструменти для майбутнього життя, вважаю досить важливою частиною освіти вивчення мов, зокрема Китайської. Це і загальний розвиток мислення, і філософія морально та фізично здорового життя, і певні основи для подальшої "економічної грамотності" у світі. З вчителем, Дихтяр Анною Ігорівною, на Перших Київських Курсах Іноземних Мов діти без особливих складнощів опановують таку непросту для нас, україномовних, китайську мову. Із великим задоволенням вивчають нове для них письмо, опановують вимову. Навіть уже пишуть диктанти. (smiley)

На Перших Київських курсах я вивчала 2 мови: англійську для загального розвитку та італійську для подорожей по Італії. Хочу окремо подякувати своєму викладачу італійської мови Груднєвій Ользі Ігорівні за цікаві та продуктивні уроки. Саме завдяки цим заняттям я зараз маю можливість подорожувати цією чудовою країною, насолоджуватися її неймовірною красою та вдосконалювати італійську мову на практиці. Дякую курси – ви НАЙКРАЩІ!

Моя донька навчається на Перших Київських курсах іноземних мов вже другий рік. Рівень англійської помітно піднявся. На уроки дитина ходить із задоволенням. Кожен урок стимулює вчити і розвиватися. Викладач - молодець, на заняттях викладається на всі 100%, крім підручника роздають багато додаткових матеріалів. Заняття цікаві, добре сплановані, всім студентам в групі викладач приділяє увагу. Кожного уроку студенти переглядають відео з метою покращення сприйняття мови на слух та подолання мовного бар’єру. На курси приємно ходити, всім рекомендую цю школу!

Мій син з задоволенням відвідує заняття на курсах! З легкістю та бажанням виконує домашнє завдання. Покращились оцінки в школі. Дякуємо нашій вчительці за креативний та цікавий підхід!

Сразу скажу, что «Первые Киевские курсы иностранных языков» мои первые курсы иностранного языка поэтому сравнивать откровенно говоря не с чем (ну разве, что со школой или университетом). Я выбирал курсы именно благодаря положительным отзывам и не разочаровался.

Я начинала учить польский язык с нуля, сейчас по-настоящему горжусь собственными достижениями. Обучение на Первых Киевских курсах иностранных языков стало для меня настоящим удовольствием - здесь слушают и слышат вас и ваши желания! Если Вы действительно хотите научиться азам или усовершенствовать иностранный язык, советую идти именно на эти курсы.

Добавить комментарий