Новини
Запишіть дитину (6 - 11 років)
на курси з 14 по 28 лютого
та отримайте знижку 20%
на весь семестр навчання.

Цього тижня студенти Перших Київських курсів (Львів) проводили творчі заняття, під час яких виготовляли різноманітні новорічні листівки, плакати з привітаннями, а також ялинкові прикраси. Діти змайстрували будиночок Санта Клауса. Усі з нетерпінням чекають Новорічного дива!

докладний фотозвіт:
http://kursymov.com/content/studenty-pershyh-kyyivskyh-kursiv-lviv-v-ochikuvanni-novogo-roku-ta-rizdva-hrystovogo

 

27 листопада 2015 року викладачі та методист Перших Київських курсів іноземних 

мов-Львів Славич Марія Осипівна, Чень Марія Юріївна та Ліпісвіцька Ольга Миколаївна, на 

чолі з директором філії – Блаватним Мирославом Степановичем, відвідали міжрегіональний 

семінар «Оптимізація навчального процесу». Семінар був підготований та проведений 

колегами з Івано-Франківської філії наших мовних курсів. Організаторами заходу було 

запропоновано дуже цікаву програму, що складалася з двох частин: перша виступи 

 

У лютому весь світ святкує День Святого Валентина, або ж, як кажуть у простонароді, День Закоханих. Не оминуло це свято і філії Перших Київських курсів іноземних мов у славетному місті Лева – у Львові. Святкували усі: і дорослі, і малі…Та найяскравішим вийшло святкування разом із підлітковою групою!!!

Заняття вийшло дуууже цікавим, і з іншого боку, не менш інформативним. Діти, переглянувши відео, почерпнули для себе корисну інформацію: дізнались про історію цього свята (ну,  і  звичайно ж без влучних коментарів не обійшлось)))

Вітаємо!

Раді повідомити вам, що ми проводимо новий набір студентів для вивчення іноземних мов! 

Набір триває до 08.03.2016 року!

Приходьте, та розширте свої кордони!

Підтвердженням якості послуг, які надають Перші Київські курси іноземних мов, було присвоєння 12 січня 2016 року Товарного знаку товарів і послуг, що підкріплено відповідним свідоцтвом (№ 207930). Перші Київські курси іноземних мов чи не єдине підприємство на теренах України, яке підтвердило своїм товарним знаком якість послуг, що надаються.

Вітаємо усіх працівників Перших Київських курсів іноземних мов з достойною оцінкою нашої праці.

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. Хай надія та віра в себе і свої сили надихає на здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай збудеться все задумане, а 2016 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, бажаємо щастя, здоров’я,любові, віри в світле майбутнє та в процвітання нашої країни. Даруймо один одному найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу наших близьких, аби в новому році щасливих людей стало більше.

            26.08.2015р. о 18:00 відбулася презентація Перших Київських курсів іноземних мов для батьків 1-х класів СШ№ 90 м.Львова. Понад 150 батьків учнів чотирьох перших класів ознайомилися з інформацією про початок роботи курсів та у невимушеній бесіді з методистом змогли отримати відповіді на свої запитання.

Підписатися на Новини