Львів

6 причин, щоб обрати саме нас

Що являють собою Перші Київські курси іноземних мов?

Перші Київські курси іноземних мов є однією з найстаріших мовних шкіл в Україні. Вони були засновані ще в 1929 році на базі Київського інституту іноземних мов
Наші методики допоможуть Вам досягти Вашої мети в опануванні мовою шляхом
В процесі викладання іноземних мов викладачі курсів користуються загальновизнаними методиками Кембріджського та Оксфордського університетів

Останні новини

Запишіть дитину (6 - 11 років)
на курси з 14 по 28 лютого
та отримайте знижку 20%
на весь семестр навчання.

Цього тижня студенти Перших Київських курсів (Львів) проводили творчі заняття, під час яких виготовляли різноманітні новорічні листівки, плакати з привітаннями, а також ялинкові прикраси. Діти змайстрували будиночок Санта Клауса. Усі з нетерпінням чекають Новорічного дива!

 

27 листопада 2015 року викладачі та методист Перших Київських курсів іноземних 

мов-Львів Славич Марія Осипівна, Чень Марія Юріївна та Ліпісвіцька Ольга Миколаївна, на 

UA

Курси іноземних мов у Львові

Ефективні курси іноземних мов у Львові

Вивчення іноземних мов відкриває безмежний світ можливостей. Професійні курси польської мови (Львів) дарують можливість вступати до престижних вищих закладів та отримувати цікаву роботу. Курси по вивченню найпоширеніших світових мов, таких як англійська, французька, іспанська тощо необхідні всім, хто багато подорожує або веде справи з іноземними партнерами.

«Перші Київські курси іноземних мов» у Львові – це філіал столичного навчального закладу, що гарантує високу якість навчання. Найпопулярнішим курсом є англійська мова (Львів), як найпоширеніша у світі за впливом та кількістю носіїв. Ви можете обрати базовий чи поглиблений рівень, або навіть підготуватися до TOEFL та IELTS, якщо Ви плануєте виїжджати у англомовну країну для навчання й роботи.

Поглиблене вивчення мови для досягнення мрії

Талановиті викладачі нашого центру знаходять особливий підхід до кожного студента. У нашому навчальному центрі також є окремі курси для малят підлітків. Якщо вивчення англійської мови (Львів) починати з дитинства, ці знання будуть найміцнішими та залишаться на все життя.

Усі заняття проводяться за сучасними методиками, розробленими у найвідоміших світових освітніх закладах, таких як Кембридж та Оксфорд. Теоретичні блоки поєднуються з великою кількістю практичних тренінгів, що сприяє підвищенню комунікативних навичок.

Якщо Вам потрібні ефективні курси німецької (Львів), французької, англійської та інших мов, звертайтеся до нас!