Київ

Курси

Літні програми

Літні програми

Підлітковий курс

Підлітковий курс

16 годин на місяць

70 грн/година

Дорослий курс

Дорослий курс

16 або 24 години
на місяць

67 грн/година

Детальніше

Мови

Англійська мова
Англійська мова
Німецька мова
Німецька мова
Італійська мова
Італійська мова
Польська мова
Польська мова
Французька мова
Французька мова
Іспанська мова
Іспанська мова
Чеська мова
Чеська мова
Сербська мова
Сербська мова
Китайська мова
Китайська мова

м. Київ

вул. Ломоносова, 52/3,
офіс №7 (вхід через арку)

вул. Ломоносова, 83a.

моб. (096) 734 83 47
моб. (066) 685 20 38

Ми працюємо:

в будні з 10:00 до 19:00 години
субота з 10:00 до 15:00 години
вихідний – неділя

Галерея

Інші відео

Наші відгуки

Наталия К.

Курсы мне очень нравятся. Уже замечаю прогресс в знаниях. Преподаватель умеет грамотно построить урок и мы многое успеваем сделать. Мне стало проще общаться на английском.

Тетяна Л.

Рекомендую курси друзям і знайомим. Тут багато ігор на іноземній мові, занурення в атмосферу, вивчення традицій і пісень на іноземній мові сприяє кращому запам’ятовуванню матеріалу. Також плюс, що невеликі групи.

Ермолаева А.

Вы молодцы! Мы очень довольны курсами. Ребенок ходит на занятия с большим удовольствием и много запоминает.
Усі відгуки

Викладачі

Кушнір Євгенія Олександрівна

Робота вчителем вимагає відданості та прихильності. Віддача від того, в кого ти вкладаєш стільки сил та енергії, окриляє і мотивує іти далі. Запорука мого успіху як викладача – це створення комфортної атмосфери для навчання, а головне завжди будувати відносини довіри і впевненості зі своїми учнями.

Домалевська Анна Янівна

Англійська – моя пристрасть. Щодня я роблю все, щоб вдосконалювати свої знання і ставати краще. Моя мета – привити цю пристрасть студентам і створити найкомфортніші умови для продуктивного і веселого навчання.

Юр'єва Ірина Вікторівна

Професія вчителя передбачає постійний розвиток та професійне самовдосконалення.  Це діяльність, яка не дозволяє стояти на місці, а вимагає бути обізнаним з усіма речами, що цікавить твоїх студентів. Моя ціль, як вчителя – зробити все можливо, щоб викликати в студентів інтерес до пізнання та перетворити процес навчання на захоплену гру. А найкращими інструментами в цій  справі для мене слугують англійська та китайська мови.  Адже успіхи моїх учнів надають мені сили, за спиною виростають крила, та
хочеться поділитись всім, що знаєш.

Блик Ольга Ігорівна

Я завжди мріяла бути вічним студентом і безупинно пізнавати нове. Моя мрія здійснилася, бо я знайшла себе у викладанні англійської. Для того, щоб зацікавити дітей, а особливо підлітків, учитель сам повинен бути сучасною і надихаючою постаттю. На своїх уроках я завжди застосовую новаторські ідеї - онлайн-додатки для оцінки роботи студентів або ж метод написання творів з використанням сірникових коробок. Чим оригінальніше, тим цікавіше!
Я бачу місію викладача в тому, щоб знаходити підхід до кожного зі студентів і створювати таку атмосферу на уроці, що навчання буде проходити легко, природно і з задоволенням. Адже вивчення англійської – це свято, яке завжди з тобою!

ЗАПРОШУЄМО НА ЛІТНІ ПРОГРАМИ!

детальніше

Новини

01.03.2019

Занурся разом з нами у світ супергероїв!
Детальніше

19.02.2019

5th anniversary
Детальніше

05.02.2019

Репортаж на телеканалі Інтер з нашою участю
Детальніше

Статті

Для чого вивчати італійську мову?

Світлана Куфлей м. Тернопіль Ви мрієте відвідати Італію? Ви хочете на власні очі побачити Колізей, покататись на гондолі у…

Детальніше

Present Continuous tense!

Present Continuous – теперішній тривалий час англійської мови. Використовується для вказування на процес, що відбувається безпосередньо зараз. Нижче розглянуто правила та…

Детальніше
Всі статті

Наші соцмережі