Київ

6 причин, щоб обрати саме нас

Що являють собою Перші Київські курси іноземних мов?

Перші Київські курси іноземних мов є однією з найстаріших мовних шкіл в Україні. Вони були засновані ще в 1929 році на базі Київського інституту іноземних мов
Наші методики допоможуть Вам досягти Вашої мети в опануванні мовою шляхом
В процесі викладання іноземних мов викладачі курсів користуються загальновизнаними методиками Кембріджського та Оксфордського університетів

Останні новини

З 16 по 21 жовтня ми проводимо
Тиждень польської мови
Плануєте АКТИВНІ
та ЦІКАВІ осінні КАНІКУЛИ
для своїх дітей?
Вам до нас!
Захоплююче, швидко та весело
промайнув наш щомісячний розмовний клуб
для школярів

Статті

Ви хочете вивчити іноземну мову
і щоразу Вас щось зупиняє
І знову у пошуках нових незабутніх вражень
Перші Київські Курси Іноземних Мов
вирушили в подорож
Кузьменко Тетяна Валеріївна
Викладач англійської мови
ПП «Перші Київські курси іноземних мов. Харків»
​Всі ми прекрасно знаємо наскільки важко змусити дитину щось зробити
UA

Курси іноземних мов у Києві

Вивчення іноземних мов за сучасними світовими методиками

Знання іноземної мови ніби відкриває двері у нове успішне життя. Найпопулярнішою з усіх наразі є англійська мова (Київ), яка необхідна для навчання та престижної, високооплачуваної роботи. Великим попитом користується німецька мова, що потрібна у бізнес-сфері, мелодійна французька, чарівна італійська та інші світові мови. Стрімко зростає у ділових колах інтерес до вивчення китайської мови.

У навчальному центрі працює колектив талановитих викладачів, які користуються тільки сучасними, перевіреними та найбільш ефективними методиками навчання. Завдяки цьому вивчення англійської мови (Київ) або іншої за Вашим вибором займає небагато часу, що значно заощаджує кошти. Кожен студент отримує доступ до якісних навчальних матеріалів.

Навчальний центр пропонує курси для людей з будь-яким початковим рівнем підготовки та взагалі без нього. Також у нас є спеціально розроблені заняття для малюків дошкільного віку. У цей час дитина найактивніше засвоює інформацію, і якщо паралельно з рідною мовою вона вивчатиме будь-яку іншу, ці знання залишаться із нею на все життя.

«Перші Київські курси іноземних мов» гарантують Вам якість викладання та високий рівень отриманих знань. Після закінчення курсу навчання кожен студент отримує офіційний сертифікат. Надалі, ґрунтуючись на отриманих знаннях, Ви зможете отримати роботу або навчатися за кордоном.