Коломия

6 причин, щоб обрати саме нас

Що являють собою Перші Київські курси іноземних мов?

Перші Київські курси іноземних мов є однією з найстаріших мовних шкіл в Україні. Вони були засновані ще в 1929 році на базі Київського інституту іноземних мов
Наші методики допоможуть Вам досягти Вашої мети в опануванні мовою шляхом
В процесі викладання іноземних мов викладачі курсів користуються загальновизнаними методиками Кембріджського та Оксфордського університетів

Останні новини

Шановні батьки.

Перші Київські курси іноземних мов – Коломия і Центр дошкільного навчання ШКОЛЯРИК проводять набір дітей 5-6 років на курс "Підготовка до школи".

- Розвиток мовлення і читання

- Математика та логіка

- Загальний гармонійний розвиток дитини

Перші Київські курси іноземних мов - Коломия оголошують набір для учнів перших класів.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень, тривалістю 1 год.

Групи 5-10 дітей

Комфортна невимушена атмосфера

Урахування індивідуальних особливостей дитини

Шановні батьки. Подаруйте своїй дитині незабутній досвід перших кроків у вивченні англійської мови...

Запрошуємо на курс навчання: "Англійська для дошкільнят".

-2 заняття на тиждень

- тривалість заняття 60 хвилин;

- групи 5-8 дітей;

БЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ.

UA

“Перші Київські курси іноземних мов” в місті Коломия почали свою роботу в вересні 2012 року.

У нас працюють висококваліфіковані викладачі, які постійно удосконалюють власні знання мов і методик викладання, приймаючи участь в семінарах, конференціях. Фахівці “Перших Київських курсів іноземних мов” несуть відповідальність за якість занять та із задоволенням надають консультації для забезпечення максимальної ефективності навчання.

Колектив філії з упевненістю дивиться в майбутнє, постійно вивчаючи інтереси і потреби своїх слухачів, звіряючи з ними свої плани розвитку, цілі і програми навчання, прагне створювати можливості для задоволення потреб найвимогливішого клієнта.

Щодо підручників – на курсах ведеться політика моніторингу та постійного оновлення матеріальної бази підручників, щоб бути сучасними та йти вперед. Технічне забезпечення уроків є безумовною вимогою до ведення сучасного заняття.

Запрошуємо на навчання на “Перші Київські курси іноземних мов”, щоб розширити Ваш світогляд та отримати нові знання і можливості.