Онлайн тестування

Коломия

Курси

Дитячий курс

Дитячий курс

16 годин на місяць

37 грн/година

Підлітковий курс

Підлітковий курс

16 годин на місяць

37 грн/година

Дорослий курс

Дорослий курс

18 годин на місяць

37 грн/година

Детальніше

Мови

Англійська<br>мова
Англійська
мова
Німецька<br>мова
Німецька
мова
Італійська<br>мова
Італійська
мова
Польська<br>мова
Польська
мова
Французька<br>мова
Французька
мова
Іспанська<br>мова
Іспанська
мова
Чеська<br>мова
Чеська
мова
Румунська<br>мова
Румунська
мова
Китайська<br>мова
Китайська
мова

м. Коломия

Бульвар Лесі Українки, 69/1
моб. (098) 669-16-09

Ми працюємо:

в будні з 9:00 до 21:00
обід з 13:00 до 14:00
вихідні дні – субота та неділя

Галерея

Інші відео

Наші відгуки

Караван Ірина Богданівна

Ми дуже раді, що в нашому місті є "Перші Київські курси іноземних мов". На курси прийшли за порадами та відгуками знайомих, і задоволені, що віддали нашу дитину в цей навчальний заклад. Нас приємно вразило доброзичливе ставлення і підхід викладачів до дітей. Невелика кількість дітей в групі дозволяє за короткий проміжок часу індивідуально працювати з кожним. Дитина із задоволенням ходить на заняття, тому всім рекомендуємо.

Кучера Валентина Степанівна

"Перші Київські курси іноземних мов" дуже подобаються моїй донечці Софійці. Дитина із задоволенням відвідує заняття, так як компетентний викладач Віра Богданівна вміє доносити інформацію та створити невимушену атмосферу на заняттях. Цікава форма подачі навчального матеріалу робить навчання цікавим для дітей і максимально ефективним. Я, як мама, задоволена, що моя дочка відвідує дані курси, а Софійка після кожного заняття з нетерпінням очікує наступного.

Мальована Софія Володимирівна

Протягом декількох років я відвідую "Перші Київські курси іноземних мов". Мені це подобається. Різноманітні уроки на різні теми, цікаві завдання та вправи для мого розвитку. Також зараз проходить конкурс, в якому можна виграти круті призи. І це класно! Викладачі заохочують молодь до спільної роботи, дають зрозуміти наскільки іноземна мова є важливою. Такі курси роблять навчання веселим та досить продуктивним для мене.
Усі відгуки

Викладачі

Голубцова Олександра Миколаївна

Я працюю на Перших Київських курсах іноземних мов, тому що не уявляю свого життя без своїх студентів, яких я дуже люблю.

Жмендак Наталія Василівна

Енергія та запал студентів надихають мене, а їхня жага до знань тримає в тонусі та потребує постійного вдосконалення. І, звичайно, гарний колектив.

Корпало Оксана Романівна

Ми живемо в такий час, коли дедалі ширше розвиваються зв'язки з різними країнами і народами. Саме на ці відмінності і культурні особливості звертаю особливу увагу. А момент, коли студенти з нуля починають читати і говорити, є для мене кожного разу незабутнім.

П'ятковська Тетяна Романівна

«Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина». Перші Київські курси іноземних мов подобаються тим, що вони руйнують бар'єри, які виникають у студентів під час вивчення іноземних мов. Курси – дім, де завжди панує атмосфера затишку, комфорту та чудового настрою.

ЛІТНІЙ НАБІР ТРИВАЄ

Новини

28.05.2019

Літній мовний табір Перших Київських курсів іноземних мов
Детальніше

28.05.2019

Ми нагадуємо, що наші курси працюють усе літо
Детальніше

05.04.2019

My family tree
Детальніше

Статті

Для чого вивчати італійську мову?

Світлана Куфлей м. Тернопіль Ви мрієте відвідати Італію? Ви хочете на власні очі побачити Колізей, покататись на гондолі у…

Детальніше

Present Continuous tense!

Present Continuous – теперішній тривалий час англійської мови. Використовується для вказування на процес, що відбувається безпосередньо зараз. Нижче розглянуто правила та…

Детальніше
Всі статті

Наші соцмережі