Онлайн тестування

Відгуки – Кам’янець-Подільський

Надя (11.10.2018)

Китайська мова сьогодні все більше завойовує мовний простір. Через технічний та економічний прогрес все більше людей задумуються про вивчення Китайської.
Як мама, котра хоче дати своїм дітям якісні інструменти для майбутнього життя, вважаю досить важливою частиною освіти вивчення мов, зокрема Китайської. Це і загальний розвиток мислення, і філософія морально та фізично здорового життя, і певні основи для подальшої “економічної грамотності” у світі.
З вчителем, Дихтяр Анною Ігорівною, на Перших Київських Курсах Іноземних Мов діти без особливих складнощів опановують таку непросту для нас, україномовних, китайську мову. Із великим задоволенням вивчають нове для них письмо, опановують вимову. Навіть уже пишуть диктанти. (smiley)

Ярослав Осяк (09.10.2018)

Все має кінець 😞 Дякую за терпіння #першікиівськікурсиіноземнихмов які дозволи згадати і вивчити все забуте і незнане з англійської. Найкращий наш викладач Надія Миколаївна 👍Наші Таня, Вітя і Володя 💬Ви для мене стали рідними 😀 це безцінний досвід ☺Все було дуже круто

Катя (01.09.2018)

На Перших Київських курсах я вивчала 2 мови: англійську для загального розвитку та італійську для подорожей по Італії. Хочу окремо подякувати своєму викладачу італійської мови Груднєвій Ользі Ігорівні за цікаві та продуктивні уроки. Саме завдяки цим заняттям я зараз маю можливість подорожувати цією чудовою країною, насолоджуватися її неймовірною красою та вдосконалювати італійську мову на практиці. Дякую курси – ви НАЙКРАЩІ!

Тетяна Л. (05.05.2018)

Рекомендую курси друзям і знайомим. Тут багато ігор на іноземній мові, занурення в атмосферу, вивчення традицій і пісень на іноземній мові сприяє кращому запам’ятовуванню матеріалу. Також плюс, що невеликі групи.

Додати відгук