Новини

Ранок 18 червня казково зустрів учасників другої зміни, адже на них очікувало знайомство із КОРОЛІВСТВОМ «Літній Табір». Так розпочалася наша чарівна подорож магічними стежками нашого міста!

Доброго дня усім! Літо вже пройшло, тому саме час нагадати, як проходив наш ЛІТНІЙ МОВНИЙ ТАБІР!!!

Англійська, польська, німецька,
італійська, іспанська, китайська мови)))
Запрошуємо усіх бажаючих до нас,
щоб почати літо інформативно та неординарно!

As teachers of English we're inspired, excited and challenged in our annual teachers training seminar held by International Language Centre, particularly our CELT-S trainer - Chris Reese! We're delighted to participate in his workshops on Effective Techniques for Speaking and Listening Skills on ESL Teaching. We are what we learn!

04 червня 2018 року здійснилася ще одна наша мрія – Перші Київські Курси іноземних мов відкрили нове навчальне приміщення, за адресою: Руські фільварки, вул. Івана Франка, 7/1 (біля футбольного поля).

На базі даного офісу вже працюють групи, в яких вивчають англійську мову дошкільнята, молодші школярі та підлітки. Приєднуйтеся до нас, адже з курсами мов завжди цікаво, сучасно, успішно та весело!

Вчимо англійську разом!
 

Квест (від англійського guest – «пошук»), різновид активних інтелектуально-логічних ігор, синонім активного відпочинку.
Сьогодні квест вважають головним конкурентом комп’ютерних ігор у боротьбі за час молоді.
Мета гри – «розшифрувати» певне місце на обумовленій території, виконати на цьому місці певні дії та одержати підказку до виконання наступного завдання.
Отже, як ми вдруге боролися ))) проти різноманітних гаджетів, готові Вам розповісти наші Курси Мов! До вашої уваги історія пригод з погляду усіх трьох команд!

Вже стало багаторічною традицією проводити City-Quest за участю усіх груп Перших Київських Курсів іноземних мов. Що таке City-Quest? По-перше - це подія, на яку з нетерпінням чекають усі наші студенти впродовж року, по-друге - це ігри у форматі «міське орієнтування», це сучасний вид активної діяльності, що включає інтелектуальну, спортивну та розважальну складову. Спочатку ми визначаємось із складом трьох команд: «Yellow», «Red» та «Blue», а далі розпочинаємо захопливу пригоду містом.

Ось і відбувся супер-фінал
Брейн Рингу “English-Speaking Countries”!!!
Цього року на Великдень
ми плідно попрацювали...
Підписатися на Новини