Досвід роботи
UA

Перші Київські курси іноземних мов — є однією з найстаріших мовних шкіл в Україні. Вони були засновані ще в 1929 році на базі Київського інституту іноземних мов, а в 1961 році реорганізувалися в самостійний навчальний заклад і з тих пір існують під тією ж назвою, зберігають традиції та постійно вдосконалюються.

В Кам’янці-Подільському "Перші Київські курси іноземних мов" почали свою роботу в березні 1999 року. За 16 років роботи понад вісімсот студентів успішно закінчили повний курс навчання.

Викладачі Перших Київських курсів іноземних мов застосовують сучасні підходи та інноваційні тенденції у викладанні іноземних мов. Вони постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня та кваліфікації, співпрацюючи з Британською Радою (обмін педагогів методичними напрацюваннями щодо викладання англійської мови, проведення розмовних клубів з носіями мови); з Ресурсним Центром для викладачів англійської мови, що підтримується Посольством США (підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, участь у семінарських заняттях); з американською компанією LanguaMetrics (доступ до сервісу LanguaBooks); з британськими видавництвами Pearson Education, Macmillan та Oxford University Press з метою впровадження сучасних методик та технологій викладання. Наші викладачі є сертифікованими спеціалістами міжнародного рівня, кваліфікації CELTA та DELTA. 

Ми з упевненістю дивимось в майбутнє, постійно вивчаючи інтереси і потреби своїх слухачів, звіряючи з ними свої плани розвитку, адаптуючи програми під цілі навчання та прагнучи створити можливості для задоволення потреб навіть найвимогливішого клієнта.

Щодо підручників – на курсах ведеться політика моніторингу та постійного оновлення матеріальної бази, навчальної літератури, щоб відповідати іміджу сучасності та йти у ногу з часом.

З березня 2015 року було відкрито новий навчальний центр, що дає можливість жителям мікрорайону «Жовтневий» підвищувати свій рівень знань та при цьому економити час та кошти завдяки зручному розташуванню.

 Запрошуємо на навчання до Кам’янець-Подільської філії "Перших Київських курсів іноземних мов", щоб розширити Ваш світогляд та отримати нові знання і можливості.