Відгуки – Івано-Франківськ

Вересняк Світлана (студентка базвої групи) (28.03.2019)

Перші Київські курси іноземних мов порекомендувала мені подруга, яка навчалась там декілька років. Коли в мене виникло бажання вивчати англійську мову, розпочала пошук і в моїх критеріях вибору вони лідирували майже в усіх пунктах. Це зручний час навчання, розташування, тривалість заняття, вартість, багато позитивних відгуків. Навчаюсь другий місяць і відчуваю зміни, все стає більш структуровано.
На заняттях вивчаємо все поступово, маленькими частинками, що дає змогу краще засвоїти матеріал, для мене це дуже зручно, бо хочу вчити на якість, а не на швидкість, на відміну від інших курсів, які проводять навчання за декілька місяців. Також загальне враження про курси доповнює викладач Анастасія П. , яка окрім своєї роботи ще вміє створити приємну атмосферу на заняттях і час пролітає корисно та непомітно.

Наталія Піхманець (студентка базової групи) (18.03.2019)

Я думаю, той факт, що я вже четверта ( ! ) з нашої сім’ї відвідую Перші київські курси – говорить сам за себе. Зручний час, невеличкі групи, цікаві заняття, у мене особисто – неймовірно харизматична викладач Анастасія, а ще – для мене це можливість розвиватися, переключатися зі звичних буднів і познайомитися з новими цікавими людьми.

Марцінковська Іванна Петрівна (мама Данчо Христини) (27.02.2019)

Доброго дня, моя донька Данчо Христинка дуже задоволена навчанням на Перших Київських курсах іноземних мов, їй дуже імпонує викладач. Каже, що якщо вона не розуміє, або пропустила якийсь матеріал, їй пояснюють додатково. Рекомендую!

Козюк Яна (студентка підліткової групи) (15.02.2019)

Перші Київські Курси мені дуже подобаються. Задають багато, але матеріал засвоюється добре. Ми вивчаємо багато нових слів, пишемо диктанти, робимо цікаві проекти, співаємо пісні англійською. В загальному курси дуже круті, всім рекомендую!

Додати відгук