Відгуки – Івано-Франківськ

Мама Юри Вертепного (16.04.2019)

Дуже рада,  що недалеко від дому відкрили Перші Київські курси іноземних мов. Син з радістю відвідує заняття, навчання дає гарний результат. Наш викладач докладає всіх зусиль, щоб діткам було цікаво, творчо  і пізнавально. Бажаю, щоб заклад розвивався, а ми будемо розвиватися разом з вами!

Шеремета Олеся (мама Шеремети Дмитра) (09.04.2019)

Хочу висловити подяку викладачу Перших Київських курсів іноземних мов — Галині Ігорівні. Це викладач, який чітко та лаконічно подає дітям знання. Уважна, креативна, компетентна у своїй справі. Кожне заняття — це знахідка і задоволення для дітей! Бажаємо розвитку і процвітання!

Вересняк Світлана (студентка базвої групи) (28.03.2019)

Перші Київські курси іноземних мов порекомендувала мені подруга, яка навчалась там декілька років. Коли в мене виникло бажання вивчати англійську мову, розпочала пошук і в моїх критеріях вибору вони лідирували майже в усіх пунктах. Це зручний час навчання, розташування, тривалість заняття, вартість, багато позитивних відгуків. Навчаюсь другий місяць і відчуваю зміни, все стає більш структуровано.
На заняттях вивчаємо все поступово, маленькими частинками, що дає змогу краще засвоїти матеріал, для мене це дуже зручно, бо хочу вчити на якість, а не на швидкість, на відміну від інших курсів, які проводять навчання за декілька місяців. Також загальне враження про курси доповнює викладач Анастасія П. , яка окрім своєї роботи ще вміє створити приємну атмосферу на заняттях і час пролітає корисно та непомітно.

Наталія Піхманець (студентка базової групи) (18.03.2019)

Я думаю, той факт, що я вже четверта ( ! ) з нашої сім’ї відвідую Перші київські курси – говорить сам за себе. Зручний час, невеличкі групи, цікаві заняття, у мене особисто – неймовірно харизматична викладач Анастасія, а ще – для мене це можливість розвиватися, переключатися зі звичних буднів і познайомитися з новими цікавими людьми.

Додати відгук