Відгуки – Івано-Франківськ

Василів Ірина (мама Василів Олександри) (15.11.2018)

Наша Саша із задоволенням ходить на заняття до нашої улюбленої викладачки Ольги Михайлівни Гуцман. Ми були на пробних заняттях в інших розрекламованих курсів, але наша дитина обрала не яскраву картинку та ігри, а саме Перші Київські курси іноземних мов!!! Ми як батьки теж дуже задоволені і результатом і настроєм з яким ми йдемо на кожне заняття. Дякуємо!

Чубенко Віра (мама Чубенко Максима) (08.11.2018)

Знайомство з Першими Київськими курсами іноземних мов відбулося три роки тому. Моя дочка Олександра вивчала польську та англійську мови. Завжди була задоволена ставленням викладачів до лухачів. Здобуті знання дали можливість гарно написати ЗНО та вступити у бажаний ВУЗ. Зараз курси відвідує мій син Максим, першокласник. Завжди з веселим настроєм спішить на заняття. Граючись вивчає мову!!! Дякую за те, що Ви є!!!

Кравчук Софія Юріївна (10.10.2018)

Навчаюся на “Перших Київських курсах іноземних мов” протягом 9-ти років. Дуже подобається!!! Дані курси дають можливість краще знати іноземну мову! Дякую Вам!

Безнощук Марія Богданівна (05.10.2018)

Я, мама Безнощука Романа, задоволена навчанням на “Перших Київських курсах іноземних мов”. Мій син ходить і відвідує заняття із великим задоволенням, йому цікаво, весело та пізнавально. За два роки навчання ми вже маємо певний словниковий запас, почали гарно читати. Та хочеться відзначити у наших досягненнях викладача – Петришин Віру Богданівну. Саме вона знайшла підхід до моєї дитини і зацікавила його до навчання і пізнавання нового. Прохання до адміністрації- щоб була більша знижка на відвідування курсів другою дитиною із однієї сім’ї, також щоб група дітей не перевищувала 8 чоловік у групі, і щоб про підняття цін попереджали заздалегідь.

Додати відгук