Новини
Cвято Хеллоуїн
є невід’ємною складовою
культури англомовних країн
14 червня 2017 року
на площі біля фортечної галереї
"Бастіон" відбувся "Фестиваль
раннього розвитку та дозвілля дитини"
Запишіть дитину (6 - 11 років)
на курси з 14 по 28 лютого
та отримайте знижку 20%
на весь семестр навчання.
Перші Київські Курси Іноземних Мов не дають своїм студентам нудьгувати навіть на канікулах! Новий рік 2017 розпочався в дуже веселій компанії у таборі «Сяйво Карпат» в селі Красноїлля Верховинського району.
В останній тиждень перед Новим Роком до наших найменших студентів завітали казкові гості. Це був Санта Клаус та його чарівна подруга Снігова Принцеса. Вони завітали до груп,
Хіба це не мрія – поєднувати приємне з корисним? Важко іноді прислухатися до всіх «треба» і прикро жертвувати своїми «хочеться». Перші Київські Курси Іноземних Мов пропонують Вам кілька цікавих можливостей відпочити від буденних стресів і водночас підняти свій рівень володіння іноземними мовами.

Наші креативні педагоги готові розвивати творче мислення малечі не тільки на майстер класах, а й на звичайних заняттях. Кожне заняття вихователя Боднарчук Роксолани Петрівни є унікальним та сповнене цікавинок та розваг з поєднаням потрібної інформації для малечі. На даному заняті діти виготовляли пряник у вигляді "Пасхального яйця". Під час виготовлення діти отримали відомості про значення Великодніх свят, символів та обрядів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ось і відбулось чергове передвеликоднє заняття у нашій творчій майстерні. Тепер вихованці "Школярика" знають, що писанки можна не тільки розмальовувати, а й мотати нитками. Враження неперевершені! Ось невеличкий фотозвіт...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загально відомо, що у кожного малюка, вже в ранньому віці є величезний потенціал, який потрібно допомогти максимально реалізувати. Вже на початковому етапі розвитку можна визначити схильності дитини, помітити її таланти і почати їх розвивати. Досвідчені вихователі виступають не просто в ролі вчителів, а й перших друзів малюка. Це допомагає дитині звикнути до нового оточення і задати правильний курс на активний розвиток відповідно до його віку.

14 квітня 2016 року у нас на "Школярику" було подвійне свято. В групі Зубрицької А. З. відбулося відкрите заняття на тему "Свято для Мами". Діти виступали, читали вірші, співали пісні, брали участь у майстер-класі разом з батьками. А ще це заняття співпало з 3-річчям "Школярика". Наприкінці заняття усі діти отримали подарунки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписатися на Новини