Новини
14 червня 2017 року
на площі біля фортечної галереї
"Бастіон" відбувся "Фестиваль
раннього розвитку та дозвілля дитини"
Запишіть дитину (6 - 11 років)
на курси з 14 по 28 лютого
та отримайте знижку 20%
на весь семестр навчання.
Перші Київські Курси Іноземних Мов не дають своїм студентам нудьгувати навіть на канікулах! Новий рік 2017 розпочався в дуже веселій компанії у таборі «Сяйво Карпат» в селі Красноїлля Верховинського району.
В останній тиждень перед Новим Роком до наших найменших студентів завітали казкові гості. Це був Санта Клаус та його чарівна подруга Снігова Принцеса. Вони завітали до груп,
Хіба це не мрія – поєднувати приємне з корисним? Важко іноді прислухатися до всіх «треба» і прикро жертвувати своїми «хочеться». Перші Київські Курси Іноземних Мов пропонують Вам кілька цікавих можливостей відпочити від буденних стресів і водночас підняти свій рівень володіння іноземними мовами.

Наші креативні педагоги готові розвивати творче мислення малечі не тільки на майстер класах, а й на звичайних заняттях. Кожне заняття вихователя Боднарчук Роксолани Петрівни є унікальним та сповнене цікавинок та розваг з поєднаням потрібної інформації для малечі. На даному заняті діти виготовляли пряник у вигляді "Пасхального яйця". Під час виготовлення діти отримали відомості про значення Великодніх свят, символів та обрядів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ось і відбулось чергове передвеликоднє заняття у нашій творчій майстерні. Тепер вихованці "Школярика" знають, що писанки можна не тільки розмальовувати, а й мотати нитками. Враження неперевершені! Ось невеличкий фотозвіт...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загально відомо, що у кожного малюка, вже в ранньому віці є величезний потенціал, який потрібно допомогти максимально реалізувати. Вже на початковому етапі розвитку можна визначити схильності дитини, помітити її таланти і почати їх розвивати. Досвідчені вихователі виступають не просто в ролі вчителів, а й перших друзів малюка. Це допомагає дитині звикнути до нового оточення і задати правильний курс на активний розвиток відповідно до його віку.

14 квітня 2016 року у нас на "Школярику" було подвійне свято. В групі Зубрицької А. З. відбулося відкрите заняття на тему "Свято для Мами". Діти виступали, читали вірші, співали пісні, брали участь у майстер-класі разом з батьками. А ще це заняття співпало з 3-річчям "Школярика". Наприкінці заняття усі діти отримали подарунки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26 березня ми провели перший English Speaking Club на наших курсах. Темою клубу було формальне та неформальне спілкування, як проходити співбесіди при прийомі на роботу та як виглядає ідеальне інтерв’ю.  Було багато цікавих і змістовних завдань, кумедних відео та веселих ігор.  Наші гості отримали море позитиву, чудові враження, корисну інформацію та просто поспілкувались в приємному колі! Усі перші учасники отримали сертифікати про участь. Дякуємо нашим чудовим тренерам - Анастасії Дорошенко та Галині Когуч!

 

 

 

 

 

Підписатися на Новини