Мови
UA

Для кожної людини, котра бачить себе успішним професіоналом своєї справи, ерудитом, цікавим співрозмовником, затятим мандрівником, котрий планує відвідати хоча б півсвіту або просто шукає шляхи для самовдосконалення -  знання хоча б однієї іноземної мови є не перевагою, а мінімальною вимогою.

Перші Київські курси пропонують вивчення багатьох мов:

Англійська

У наш час знати англійську мову абсолютно необхідно будь-якій освіченій людині.

Як Ви помітили, серед іноземних мов англійська мова стоїть на першому місці і вже давно вийшла на міжнародний рівень. Безумовно, англійська лідирує за популярністю, і з цим не посперечаєшся. Вона є однією з офіційних мов ООН, офіційною мовою міжнародного спілкування, міжнародної торгівлі, бізнесу, політики, Інтернету, науки і техніки. Зі знанням англійської будь-яка мандрівка, закордонний шопінг чи ділова поїздка стануть легким та доступним задоволенням. Окрім того, знання англійської - це доступ до всіх літературних та кіно-новинок. Поступово кількість сфер, де англійська мова є важливою, збільшується. Англійська об'єднує людей та допомагає отримувати знання з різноманітних джерел інформації. 

 

Німецька

Наступною мовою після англійської у світі визнається німецька – мова техніки, фінансів та медицини. Попит на німецьку значно зріс за останні роки. Розвивається імпорт товарів з Німеччини, тому і  потрібні люди, які зможуть спілкуватися з німецькими фахівцями.

Після англійської саме німецька мова займає  друге місце за кількістю інтернет-сторінок, таким чином знання німецької підвищує ваші шанси знайти необхідну інформацію у всесвітній павутині.

Всі лише про те і говорять, яка німецька складна. Проте, не зважаючи на  доволі складну грамматику, при правильному підході, який використовується на курсах іноземних мов,  – це не настільки складно як здається!

 

Французька

Французькою розмовляють понад 200 мільйонів людей на п’яти континентах. Французька мова є третьою мовою після англійської та німецької за кількістю тих, хто її вивчає, і дев’ятою в світі за кількістю тих, хто нею розмовляє.

Французька – одна з широко використовуваних мов в інтернеті, і безліч високоякісних сайтів на різні теми (мода, фінанси, суспільство, наука, музика, медицина) - цілий новий світ інформації чекають на Вас!

І найголовніше: французька - одна з найкрасивіших і найромантичніших мов у світі!

 

Польська

Вивчення польської мови відбувається на різних рівнях та в різних формах. Польську мову вивчають одначе не лише особи польського походження, вона є однією із найбільш популярних іноземних мов серед українців.

В даний час польська мова набула широко використання серед українців різного віку та стала популярною у різних сферах діяльності. Потреба у володінні польською обумовлена не тільки можливостями, які відкриваються для роботи, навчання або подорожей до однієї з країн Євросоюзу, а й перспективами кар'єрного росту в Україні.

Ми також надаємо допомогу у комплексному вирішенні питань пов’язаних зі вступом, навчанням та проживанням українських абітурієнтів у Польщі.(за більш детальною інформацією звертайтесь до адміністрації курсів)

 

Італійська

Італійська мова вважається однією з найкрасивіших мов світу. Вона відрізняється особливою ніжністю, жвавістю і мелодійністю.

Складність у вивченні саме італійської полягає у величезній кількості її діалектів. Цікаво, що наш слов'янський акцент можуть прийняти за венеціанську вимову!

На сьогоднішній день вона активно вивчається і дуже популярна серед студентів всього світу, що бажають подорожувати та цікавляться культурною спадщиною цієї країни. Італійська -  мова такої популярної італійської кухні, мова кращих зв’язків світової моди, це мова Челентано та кращого комедійного кінематографу. І нарешті – це мова вишуканого смаку по відношенню до культури, моди, музики та кухні.

 

Іспанська

Популярність іспанської зростає щороку, як і кількість її носіїв. Цією мовою розмовляють в Іспанії та в багатьох країнах Латинської Америки: Мексиці, Колумбії, Перу та ін.

Іспанська є прекрасним вибором для людей, котрі вже знають англійську мову. Ні для кого не секрет, що іспанці вже не перший рік посідають лідируючі позиції серед європейських народів. Можливо, не загорами часи, коли іспанська мова за популярністю буде конкурувати з англійською та китайською, а можливо, навіть займе лідируючу позицію у світі.

 

Китайська

Китайська мова, незважаючи на всю свою складність, в останні роки впевнено збільшує число своїх прихильників. Пов’язано це, зрозуміло, не стільки з величною культурою або багатою на події історією Китаю, а з його економікою. Вивчення китайської мови – не швидкоплинна мода, а економічний тренд. Нині китайські компанії відкривають філіали і в Україні та набирають спеціалістів, які знають мову. А кількість українців, які опановують китайську, повільно, але невпинно зростає. Поширення китайської мови росте навіть вже не з року в рік, а з місяця в місяць.


Отож, обираємо мову, котра Вас цікавить і вперед!