Досвід роботи
UA

Перші Київські курси іноземних мов — є однією з найстаріших мовних шкіл в Україні. Вони були засновані ще в 1929 році на базі Київського інституту іноземних мов, а в 1961 році реорганізувалися в самостійний навчальний заклад і з тих пір існують під тією ж назвою, зберігають традиції та постійно вдосконалюються.

В Івано-Франківську "Перші Київські курси іноземних мов" почали свою роботу в вересні 2001 року. За 14 років роботи понад тисячу двісті студентів успішно закінчили повний курс навчання і отримали сертифікати державного зразка.

У нас працюють висококваліфіковані викладачі, які постійно удосконалюють власні знання мов і методик викладання, приймаючи участь в міжнародних тренінгах, семінарах, конференціях. Фахівці "Перших Київських курсів іноземних мов" несуть відповідальність за якість занять та із задоволенням надають консультації для забезпечення максимальної ефективності навчання.

Наша філія накопичила досвід роботи з корпоративними клієнтами. Ми завжди готові до співпраці з підприємствами, які приділяють особливу увагу навчанню своїх фахівців іноземним мовам та організовуємо заняття на територій замовника в зручний час. Нашими корпоративними слухачами в різний час були:

Компанії:

  • ARDO;

  • Київстар;

  • TYCO ELECTRONICS.

Банки:

  • Райффайзен Банк Аваль;

  • Індекс банк;

  • Терра банк.

Медперсонал різних спеціальностей та працівники юстиції.

Колектив Івано-Франківської філії з упевненістю дивиться в майбутнє, постійно вивчаючи інтереси і потреби своїх слухачів, звіряючи з ними свої плани розвитку, цілі і програми навчання, прагне створювати можливості для задоволення потреб найвимогливішого клієнта.

Щодо підручників – на курсах ведеться політика моніторингу та постійного оновлення матеріальної бази підручників, щоб бути сучасними та йти вперед. Технічне забезпечення уроків є безумовною вимогою до ведення сучасного заняття.

На базі ПП "Перші Київські курси іноземних мов" 16 жовтня 2007 року було відкрито підприємство ПП "Перші Київські курси іноземних мов-22". Дане підприємство проводить заняття в приміщеннях ЗОШ № 22, ЗОШ №1, ЗОШ №3, а також відкриті філіали в м. Коломия на базі ЗОШ №1 та смт. Богородчани в ЗОШ №1.

Запрошуємо на навчання до Івано-Франківської філії "Перших Київських курсів іноземних мов", щоб розширити Ваш світогляд та отримати нові знання і можливості.