Івано-Франківськ

Курси

Дитячий курс

Дитячий курс

16 годин на місяць

37 грн/година

Підлітковий курс

Підлітковий курс

16 годин на місяць

37 грн/година

Дорослий курс

Дорослий курс

18 або 24 години
на місяць

37 грн/година

Детальніше

Мови

Англійська мова
Англійська мова
Німецька мова
Німецька мова
Італійська мова
Італійська мова
Польська мова
Польська мова
Французька мова
Французька мова
Іспанська мова
Іспанська мова
Чеська мова
Чеська мова
Румунська мова
Румунська мова
Китайська мова
Китайська мова

м. Івано-Франківськ

вул. І. Франка 19, ЗОШ №5
вул. Довга, 37, ЗОШ №1

тел. (0342) 53 70 63
моб. (098) 071 37 06
моб. (050) 317 65 43
вул. Івасюка, 11 оф. 10
моб. (097) 801 17 12
вул. Целевича, 18А
моб. (068) 739 06 44

Центр дошкільного навчання "Школярик"

вул. І. Франка 25а, оф.37,
тел. (0342) 75 08 29
моб. (067) 470 10 10

смт. Богородчани
вул. Грушевського, 12,
ЗОШ №1

моб. (098) 071 37 06
моб. (050) 317 65 43

с. Крихівці,
вул. 22-го Січня, 141а,
Крихівецька ЗОШ

моб. (098) 891 08 62

Ми працюємо:

в будні з 9:00 до 21:00
обід з 13:00 до 14:00
вихідні дні – субота та неділя

Галерея

Інші відео

Наші відгуки

Середюк Інна Іванівна

"Перші Київські" вибрала за рекомендацією знайомих, які раніше їх відвідували. Дуже сподобалось, що я можу відвідувати курси у вільний для мене час. На заняттях весело, цікаво, насичено і головне – багато відео і аудіо, що значно полегшує сприйняття. Я дуже задоволена, що вибрала ці курси.

Гоцул Дмитро Сергійович

Я студент "Перших Київських курсів іноземних мов" навчаюся у групі інтенсивного навчання. За дуже короткий час я зміг оволодіти основами розмовної мови і граматики. Зручний графік, справедлива ціна. Мені все подобається і я буду продовжувати навчання на вищих рівнях.

Коцан Володимир Андрійович

Ваші курси мені порадив одногрупник який ходить туди вже протягом декількох років і зараз він на рівні B1. Я на курсах навчаюсь вже більше року і задоволений через те, що курси є достатньо дешевшими і матеріал подається дуже добре і доступно, та завжди можна дізнатись багато цікавого.
Усі відгуки

Викладачі

Богак Марія Василівна

Чому я працюю на наших курсах? Івано-Франківська філія Перших Київських курсів – це кращий колектив і ерудовані студенти. Це хороші умови для саморозвитку і безперервного вдосконалення.

Гуцман Ольга Михайлівна

За 7 років роботи отримала значний досвід у викладанні англійської мови, відвідала багато різних семінарів і тренінгів, знайшла нових друзів, оскільки колектив дружний і привітний.

Дорошенко Анастасія Василівна

Перші Київські курси іноземних мов є сприятливим і затишним куточком для творчої реалізації мене як викладача англійськоі мови, постійних експериментів на уроці, незабутніх професійних моментів.

Іващук Леся Русланівна

Я працюю тут, тому що бачу результати своєї праці, і мені важливо усвідомлювати, що вона робить цей світ кращим.

Квич Уляна Миколаївна

Енергія, яку випромінюють студенти, не може не надихати. Цілеспрямовані та мотивовані, саме вони спонукають до постійної роботи над собою і руху вперед. Теплі стосунки в колективі і доброзичлива атмосфера перетворюють роботу в задоволення.

Козачок-Тимошенко Оксана Василівна

Перші київські курси іноземних мов – це 10 моїх років поєднання корпоративних цілей улюбленої організації, яка займається поліпшенням лінгвістичного інтелекту дорослих і дітей з моїми цілями, цінностями і діями як викладача, мами і Людини.

Петришин Віра Богданівна

Робота на Перших Київських Курсах дозволяє професійно розвиватися і отримувати задоволення від того, що робиш, а також постійно перебувати в позитивній і дружній атмосфері колективу.

Промінська Ірина Станіславівна

Я прийшла подавати свою кандидатуру на посаду викладача англійської мови глибоко впевненою, що у мене не вийде працювати з дітьми. Але ось уже 3 з половиною роки ми з ними вдосконалюємо цей процес обміну між нами і з кожним днем ​​нам це подобається все більше і більше.

Рубич Мар'яна Теодорівна

Викладаю англійську більше 6 років. Моїм першочерговим завданням в процесі викладання англійської є зробити знайомство з англійською мовою легким і цікавим.

Соколовська Вікторія Володимирівна

Працюю на курсах, тому що люблю дітей.

Швець Оксана Анатоліївна

Багаторічна робота на Перших Київських курсах іноземних мов допомагає здобувати великий досвід у викладанні англійської мови, повсякденно дарує приємні моменти і багато позитиву в спілкуванні зі студентами, а також допомагає збагатитися новими знаннями, креативом, натхненням і інвестувати їх в наступні покоління студентів!

Янош Лоланда Ярославівна

Щиро радію, коли мої студенти роблять прогрес у вивченні мови. Мені подобається прищеплювати любов до нього своїм студентам. Керівництво постійно організовує семінари і навчання для підвищення рівня викладачів.

ЗИМОВИЙ НАБІР ТРИВАЄ!

Новини

05.12.2018

Scavenger or Treasure Hunt — дорослі теж люблять грати в ігри!
Детальніше

22.11.2018

Cambridge University Press та Cambridge Assessment English.
Детальніше

18.09.2018

Cемiнар 2018
Детальніше

Статті

Навіщо вчити іноземні мови жінкам: важливість хобі та поради з вибору мови

Вивчення іноземної мови в школі було обов’язком, а в житті дорослої людини воно може стати цікавим, захоплюючим і дуже корисним…

Детальніше

Яка мова найскладніша?

Носій іспанської мови вважатиме, що португальську вчити дуже легко, на відміну від, наприклад, носія китайської мови, тому що португальська дуже близька до іспанського, а китайської немає, тому дуже важливим фактором є те, яка мова є рідною.

Детальніше
Всі статті

Наші соцмережі