Новини
Happy Halloween!!!
Таке привітання говорять
в ці дні по всьому світу,
що ж це означає?
Щорічно, в кінці травня
ми проводимо брейн ринг
серед підліткових груп
Вітаємо Вас із світлим
і радісним святом — Великоднем
31 березня -1квітня
викладачі курсів взяли участь
у 22й щорічній конференції IATЕFL
Запишіть дитину (6 - 11 років)
на курси з 14 по 28 лютого
та отримайте знижку 20%
на весь семестр навчання.
От і завершилася така хвилююча і водночас цікава пора іспитів.
Хоча на вулиці холодно, атмосфера на наших заняттях завжди тепла та привітна) Ось малесенька частинка творчості наших студентів, якою ми охоче поділимося. Отож, пропонуємо Вашій увазі переклад новорічних та різдвяних римівок, зроблений нашими студентами!

Сьогодні одне з великих американських свят - день подяки (Thanksgiving day). Користуючись нагодою, дякуємо усім нашим студентам та їх батькам за довіру, за теплі та гарні слова і за те, що ви у нас є!!! А також дякуємо нашим викладачам за їх невтомну працю, ентузіазм та любов і відданість своїй професії. Дякуємо наші дорогенькі, ми вас усіх любимо!!!

18.11.2016 року на базі ПП “Перші Київські курси іноземних мов-Хмельницький» відбувся щорічний осінній семінар-тренінг для викладачів англійської мови.

  Halloween був цікавим та захоплюючим святом для наших студентів. Усі з радістю приготували і одягли тематичні костюми, тим самим «занурившись в атмосферу свята», грали в різні ігри, приймали участь в інтелектуальних і цікавих конкурсах, співали, дивились мультфільми та відео. І, звичайно ж, спілкувались виключно англійською мовою.

Підписатися на Новини