Мови
UA

Для кожної людини, котра бачить себе успішним професіоналом своєї справи, ерудитом, цікавим співрозмовником, затятим мандрівником, котрий планує відвідати хоча б півсвіту або просто шукає шляхи для самовдосконалення -  знання хоча б однієї іноземної мови є не перевагою, а мінімальною вимогою.

Перші Київські курси пропонують вивчення багатьох мов:

 

Англійська

У наш час знати англійську мову абсолютно необхідно будь-якій освіченій людині.

Як Ви помітили, серед іноземних мов англійська мова стоїть на першому місці і вже давно вийшла на міжнародний рівень. Безумовно, англійська лідирує за популярністю, і з цим не посперечаєшся. Вона є однією з офіційних мов ООН, офіційною мовою міжнародного спілкування, міжнародної торгівлі, бізнесу, політики, Інтернету, науки і техніки. Зі знанням англійської будь-яка мандрівка, закордонний шопінг чи ділова поїздка стануть легким та доступним задоволенням. Окрім того, знання англійської - це доступ до всіх літературних та кіно-новинок. Поступово кількість сфер, де англійська мова є важливою, збільшується. Англійська об'єднує людей та допомагає отримувати знання з різноманітних джерел інформації.

 

Німецька

Наступною мовою після англійської у світі визнається німецька – мова техніки, фінансів та медицини. Попит на німецьку значно зріс за останні роки. Розвивається імпорт товарів з Німеччини, тому і  потрібні люди, які зможуть спілкуватися з німецькими фахівцями.

Після англійської саме німецька мова займає  друге місце за кількістю інтернет-сторінок, таким чином знання німецької підвищує ваші шанси знайти необхідну інформацію у всесвітній павутині.

Всі лише про те і говорять, яка німецька складна. Проте, не зважаючи на  доволі складну грамматику, при правильному підході, який використовується на курсах іноземних мов,  – це не настільки складно як здається!

 

Французька

Французькою розмовляють понад 200 мільйонів людей на п’яти континентах. Французька мова є третьою мовою після англійської та німецької за кількістю тих, хто її вивчає, і дев’ятою в світі за кількістю тих, хто нею розмовляє.

Французька – одна з широко використовуваних мов в інтернеті, і безліч високоякісних сайтів на різні теми (мода, фінанси, суспільство, наука, музика, медицина) - цілий новий світ інформації чекають на Вас!

І найголовніше: французька - одна з найкрасивіших і найромантичніших мов у світі!

 

Польська

Вивчення польської мови відбувається на різних рівнях та в різних формах. Польську мову вивчають одначе не лише особи польського походження, вона є однією із найбільш популярних іноземних мов серед українців.

В даний час польська мова набула широко використання серед українців різного віку та стала популярною у різних сферах діяльності. Потреба у володінні польською обумовлена не тільки можливостями, які відкриваються для роботи, навчання або подорожей до однієї з країн Євросоюзу, а й перспективами кар'єрного росту в Україні.

Ми також надаємо допомогу у комплексному вирішенні питань пов’язаних зі вступом, навчанням та проживанням українських абітурієнтів у Польщі.(за більш детальною інформацією звертайтесь до адміністрації курсів)


Італійська

Італійська мова вважається однією з найкрасивіших мов світу. Вона відрізняється особливою ніжністю, жвавістю і мелодійністю.

Складність у вивченні саме італійської полягає у величезній кількості її діалектів. Цікаво, що наш слов'янський акцент можуть прийняти за венеціанську вимову!

На сьогоднішній день вона активно вивчається і дуже популярна серед студентів всього світу, що бажають подорожувати та цікавляться культурною спадщиною цієї країни. Італійська -  мова такої популярної італійської кухні, мова кращих зв’язків світової моди, це мова Челентано та кращого комедійного кінематографу. І нарешті – це мова вишуканого смаку по відношенню до культури, моди, музики та кухні.

Отож, обираємо мову, котра Вас цікавить і вперед!