Досвід роботи
UA

На основі досвіду Перших Київських державних курсів іноземних мов, продовжуючи славні традиції, було створене приватне підприємство «Київські курси іноземних мов» 19 грудня 2006 року у м. Хмельницькому.

Київські курси іноземних мов - це сучасний позашкільний ліцензований навчальний заклад, який надає широким верствам населення можливості комплексного та глибокого вивчення іноземних мов та набуття навичок комунікативної компетенції.

В наш час вільне володіння іноземними мовами не розкіш, а норма для сучасної людини, яка прагне до багатостороннього розвитку та кар’єрного зросту. Для професійних якостей та досягнень, для успішної кар’єри необхідні знання однієї або декількох мов на достатньому рівні.

Ми пропонуємо вивчення англійської, німецької, французької, італійської, польської мов.

Основними напрямками роботи курсів є викладання іноземних мов дітям, підліткам та дорослим. В залежності від віку, рівня та потреб студентів існують різні багаторівневі програми, які відповідають міжнародним стандартам.

Для всебічного розвитку особистості учня, окрім запланованих занять на курсах, проводяться мовно-інтелектуальні конкурси, краєзнавчі вікторини, відзначення національних свят країн, мови яких ми вивчаємо. Найкращі та найактивніші учні нагороджуються грамотами та призами.