Відгуки - Хмельницький
UA

Коментарі

Вивчаю на "Перших Київських курсах іноземних мов" польську мову та паралельно готуюсь до зустрічі з консулом для отримання Карти Поляка. Заняття проходять цікаво, інтенсивно, а головне з результатом. Викладач, пані Наталя, дуже доступно пояснює матеріал і вміє зацікавити так, що заняття в нашій (дорослій) групі проходить на одному диханні! Навчатись тут - одне задоволення! Дякую!

Тут я не лише змогла збільшити свій словниковий запас та покращити знання з англійської мови, але й знайшла хороших друзів, з якими можу приємно проводити свій вільний час та просто приємно спілкуватись. Під час наших занять ми можемо не лише вчити якийсь певний матеріал, але й ділитися цікавими розповідями з нашого життя ( звичайно ж англійською). таким чином я можу знайти нових друзів та дізнатися багато нового. Дякую!!

Відвідую курси польської мови з одним задоволенням. яна Вікторівна викладає цікаво та зрозуміло, саме з нею я почала розмовляти, писати на польській мові

Займаюсь вже майже рік. дуже подобається викладання інформації, все гарно сприймається. На цих заняттях я багато чому навився і дякую за це!!!

Займаюсь на курсах майже рік. Польська викладається тут на дуже пристойному рівні. Практикується як розмовна мова, так і граматика. Загалом, курси залишають після себе лише позитивне враження.

Мені подобаються «Перші Київські курси», порівняно з моїми попередніми курсами. Викладач подає матеріал дуже цікаво і інформативно, а також вигадує різні завдання для підняття рівня пасивних знань, а також цікавості до вивчення мови.

Відвідую курси вже 6 років, з яких 6 років – вивчаю англійську і 3 роки польську мову. Все дуже подобається, все викладається на високому рівні, викладачі дуже добрі і професійні. За ці роки дізнався багато нового і корисного. Дякую Вам за це.

Відвідую Перші Київські курси вже 10 років. 9- вивчав англійську, 2 – польську. Все подобається, вчителі викладають все прекрасно. Завдяки вашим курсам, я вивчив англійську мову та вчу польську. Дякую за все!

Відвідую курси 3 роки. Все на вищому рівні! Викладач дуже позитивний, добре пояснює. За рік, два можна вже вільно спілкуватись на польській мові.

Вишпольський Роман Я учень Київських курсів, ходжу сюди не так давно. Викладачі тут дуже хороші. Я вважаю, що тут навчають по хорошій програмі і справжньої англійської мови. Але є і мінуси. По-перше, деяким учням і вчителям дуже важко діставатись сюди. Тому я би порадив адміністрації зробити побільше місць навчання у кожному куточку нашого міста.

«Надзвичайно задоволена пройденими курсами з підготовки до міжнародного тесту з IELTS. Наповнена і змістовна програма навчання допомогла мені збагатити мій власний словниковий запас. Велика подяка нашому викладачу (Лілії Віталіївні). Ви чудова! Завжди буду звертатись з метою удосконалення мовних знань!»

I have been studying on Kyiv courses for a lot of time. Now I can say that it is the most suitable extra education. If you want to have a really good knowledge of languages it will help to understand foreigners more and more over to express your thoughts in better way, when you are speaking with someone in another language. Also all of us know how important is it to prepare for exams, especially for independent testing, which is the most difficult school exam nowadays. In my opinion, courses give enough knowledge and information to pass it well and even to study abroad.

Я навчаюсь на Київських курсах іноземних мов чотири роки. Мені дуже подобається їх відвідувати, адже тут не просто дають освіту, а роблять це в цікавій ігровій формі. Викладачі завжди приносять на заняття різні настільні ігри, іноземні фільми та музику, що дає змогу не просто вивчити мову, а й попрактикуватись. Час від часу тут проводяться інтерактивні заходи, типу брейн-рингу. Особисто я не дуже полюбляю такі речі, але іншим студентам вони подобаються. Загалом, мені повністю подобаються дані курси: уроки цікаві, групи не великі, умови навчання добрі. Я рекомендую Київські курси іноземних мов друзям та знайомим.

Your courses are very good. We have really interesting lessons. Especially, I like watching films and playing different games. And our teacher is the best; she is very kind and clever.

Шановні курси, в принципі мені все подобається і подобається тут навчатися. Уроки цікаві і захоплюючі. Змінювати нічого не потрібно, можливо, було б краще дивитися більше фільмів та читати про англомовні країни. Дякую, що навчаєте мене і мого брата! Я не шкодую, що обрав саме ці курси.

Я ходжу на Київські курси вже приблизно рік. Тут мені все подобається та я не хочу ніяких змін. Якщо Ви хочете віддати сюди свою дитину – не переживайте, тут все на вищому рівні.

На курсах я навчаюсь уже пів року. Мені подобається все, особливо Сіті-квести та Брейн ринги. На уроці ми читаємо, пишемо, розказуємо. Але я б хотіла, щоб ми більше вивчали таких фраз, які використовуються в розмовній мові, що буде корисним коли ми поїдемо в англомовні країни.

Досить довго вагалась куди відправити своїх дітей вивчати англійську мову. Незважаючи на те, що наше місто є не дуже великим, однак, розмаїття шкіл та курсів іноземних мов просто вражає. Вирішила скористатись старим добрим методом «сарафанним радіо». Досить непогані відгуки були про «Київські курси іноземних мов», а найбільше мене зацікавило те, що вони довго у нашому місті, мають філію у нашій школі( ЗОШ № 24) і нам запропонували знижку – так як у них навчається двоє моїх синів. Але найкращим показником для мене стало те, що дітям дійсно подобалось і результат не змусив себе чекати.

Вивчаю англійську на курсах уже протягом 4 років і ніколи не думала змінювати їх на щось інше. Можливо й можна вказати на якісь недоліки, але переваг набагато більше, а саме: зручне місцезнаходження; цікаві уроки та кваліфікований вчитель; якість проведення занять. Я задоволена на 100 %!

Мне всегда очень трудно давались языки! Я пыталась учить язык самостоятельно и на других курсах, но ничего не получилось. О Киевских курсах английского языка я узнала от подруги. Начала изучение практически с нуля. Мне очень понравилась методика обучения и персональный подход преподавателей к каждому студенту. Группа небольшая и преподаватель уделяет внимание каждому студенту. Почти пропала боязнь неправильно говорить слова, уже могу что-то сказать и прочитать. Хотя группа у нас разной возрастной категории мы очень сдружились! 3 академических часа на курсах пролетают незаметно! Я даже не ожидала, что изучение английского языка доставит мне удовольствие!

Додати новий коментар