Онлайн тестування

Хмельницький

Курси

Дитячий курс

Дитячий курс

16 годин на місяць

40 грн/година

Підлітковий курс

Підлітковий курс

16 годин на місяць

40 грн/година

Дорослий курс

Дорослий курс

16 або 24 години
на місяць

40 грн/година

Детальніше

Мови

Англійська<br>мова
Англійська
мова
Німецька<br>мова
Німецька
мова
Італійська<br>мова
Італійська
мова
Польська<br>мова
Польська
мова
Французька<br>мова
Французька
мова
Іспанська<br>мова
Іспанська
мова
Чеська<br>мова
Чеська
мова
Румунська<br>мова
Румунська
мова
Китайська<br>мова
Китайська
мова

м. Хмельницький

вул. Молодіжна, 2/3 Б
моб. (096) 378-95-91

Ми працюємо:

в будні з 9:00 до 19:00
вихідні – субота та неділя

Галерея

Інші відео

Наші відгуки

Головчук Анастасія, 16 років

Прийшла на ці курси доволі нещодавно , проте вже встигла їх полюбити). Неймовірний колектив викладачів, кожен знає свою справу і уміє знайти підхід до учня! Кожне заняття проводиться із посмішкою і так би мовити «на рівні дітей», через це інформація дуже легко сприймається.

Маляр Ангеліна, 36 років

Мій син відвідує заняття з англійської мови для дошкільнят на Перших Київських курсах іноземних мов. Ввічливий та доброзичливий персонал. Дитині заняття дуже до вподоби, результат також відчутний. Не до порівняння з програмою англійської мови у дитячому садку. Рекомендую!

Беженарь Євген

Дякую викладачам за отримані знання. Креативний підхід і професійність викладачів дозволила підтягнути мої навички. Все сподобалося, буду вдосконалюватися
Усі відгуки

Викладачі

Мар’ясова Анна Віталіївна

Для мене «Перші Київські курси іноземних мов – це можливість працювати в команді професіоналів, котрих об’єднують відкритість, доброта, професіоналізм та любов до своєї справи. Ми завжди прагнемо зробити процес навчання максимально комфортним та цікавим як для наших учнів, так і для нас.

Цідик Анна Володимирівна

На Перших Київських курсах іноземних мов працюю з вересня 2017 року. Чому серед безлічі інших курсів обрала саме ці? Тому що бачу перспективи розвитку: викладачі відвідують різноманітні семінари та тренінги. Відкритий та дружній колектив!

Дишкант Марія Миколаївна

Долучилася до колективу відносно нещодавно, але вже звикла до теплої, затишної атмосфери та приємного спілкування. Одразу відчувається підтримка колег та міцний дух команди. Робота викликає радість, адже тут є всі можливості для розкриття педагогічного потенціалу та професійного розвитку. а також урізноманітнення досвіду

Скарло Роман Валерійович

Викладаю німецьку мову на курсах з лютого 2018 року. Хороший колектив. Зручні аудиторії, облаштовані усім необхідним для проведення занять на найвищому рівні.

Ковтун Вікторія Миколаївна

Атмосфера напрочуд затишна та сприятлива. Велика подяка керівництву курсів за створення гідних умов праці та колективу за підтримку, дружність, доброзичливість. Працювати на Перших Київських курсах іноземних мов – справжнє задоволення та можливості для реалізації творчих задумів!

Мазурець Наталія Володимирівна

Для мене Перші Київські курси іноземних мов – це можливість вдосконалюватися та отримувати справжнє задоволення від продуктивної праці (гарна атмосфера, гумор, співпереживання та дружба є невід’ємними складниками). Крок за кроком ми розвиваємося та збагачуємося знаннями!

Олексійчук Катерина Ігорівна

Я працюю на курсах 3 роки, за цей час я відчула себе не лише викладачем, а й другом, наставником, членом великої команди професіоналів, які працюють на результат. Особисто для мене надзвичайно важливо постійно самовдосконалюватися і підвищувати професійну кваліфікацію.

ЛІТНІЙ НАБІР ТРИВАЄ

Новини

12.06.2019

Chernivtsi Conference June 8, 2019
Детальніше

29.05.2019

Мовний літній табір
Детальніше

29.05.2019

Іноземні мови літом!
Детальніше

Статті

Для чого вивчати італійську мову?

Світлана Куфлей м. Тернопіль Ви мрієте відвідати Італію? Ви хочете на власні очі побачити Колізей, покататись на гондолі у…

Детальніше

Present Continuous tense!

Present Continuous – теперішній тривалий час англійської мови. Використовується для вказування на процес, що відбувається безпосередньо зараз. Нижче розглянуто правила та…

Детальніше
Всі статті

Наші соцмережі