Хмельницький

6 причин, щоб обрати саме нас

Що являють собою Перші Київські курси іноземних мов?

Перші Київські курси іноземних мов є однією з найстаріших мовних шкіл в Україні. Вони були засновані ще в 1929 році на базі Київського інституту іноземних мов
Наші методики допоможуть Вам досягти Вашої мети в опануванні мовою шляхом
В процесі викладання іноземних мов викладачі курсів користуються загальновизнаними методиками Кембріджського та Оксфордського університетів

Останні новини

Щорічно, в кінці травня
ми проводимо брейн ринг
серед підліткових груп
Вітаємо Вас із світлим
і радісним святом — Великоднем
31 березня -1квітня
викладачі курсів взяли участь
у 22й щорічній конференції IATЕFL

Статті

Ви хочете вивчити іноземну мову
і щоразу Вас щось зупиняє
І знову у пошуках нових незабутніх вражень
Перші Київські Курси Іноземних Мов
вирушили в подорож
Кузьменко Тетяна Валеріївна
Викладач англійської мови
ПП «Перші Київські курси іноземних мов. Харків»
​Всі ми прекрасно знаємо наскільки важко змусити дитину щось зробити
UA

Курси іноземних мов у Хмельницькому

Інтенсивні курси іноземних мов за сучасними методиками

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний зі знанням мов. Найбільш розповсюдженою з них є англійська мова (Хмельницький), яка необхідна будь-якій активній, діловій людині. Шкільне навчання з різних причин далеко не завжди дає результати. Впливати можуть застарілі способи викладання, відсутність навчальних матеріалів тощо. У такому разі наші курси допоможуть Вам суттєво поглибити свої знання.

«Перші Київські курси іноземних мов» - це філіал столичного закладу з великою освітньою базою. Наш навчальний центр пропонує вивчення англійської мови (Хмельницький) з талановитими професійними викладачами. Програма курсів збудована за найсучаснішими методами з використанням інтерактивних засобів, що дає можливість засвоїти великі обсяги інформації без зайвого напруження. Передбачена можливість індивідуальних занять.

Гнучка система навчання

У нашому навчальному центрі курси іноземних мов (Хмельницький) поділяються на рівні складності. В залежності від мети, Ви можете засвоїти базовий курс або поглибити свої знання за більш інтенсивною програмою. Другий варіант потрібен тим, хто планує тісно працювати з закордонними партнерами або емігрувати.

Євроінтеграція змінила життя українців. Зв’язки з західними країнами розширюються, особливо з Польщею. Тому популярністю користуються курси польської мови (Хмельницький), після яких багато людей від’їжджає навчатися чи працювати у цій братній державі.

Якщо Ваші мрії пов’язані з іноземними мовами, не відкладайте їх втілення, приходьте до нас!