Хмельницький

6 причин, щоб обрати саме нас

Що являють собою Перші Київські курси іноземних мов?

Перші Київські курси іноземних мов є однією з найстаріших мовних шкіл в Україні. Вони були засновані ще в 1929 році на базі Київського інституту іноземних мов
Наші методики допоможуть Вам досягти Вашої мети в опануванні мовою шляхом
В процесі викладання іноземних мов викладачі курсів користуються загальновизнаними методиками Кембріджського та Оксфордського університетів

Останні новини

Мовний денний табір – це чудова можливість
покращити знання англійської мови...
Місяці січень та лютий
- ми підводимо підсумки навчання
наших студентів.
St. Valentines Day! Such a wonderful holiday!

Статті

Вивчення іноземної мови не обмежується
відвідинами занять на курсах.
Мрієте про подорожі закордон?
Вас цікавить культура інших країн
та вивчення іноземних мов?
Під час вивчення іноземної мови
учні зіштовхуються із низкою проблем:
втрата мотивації, важкість запам’ятовування матеріалу...
UA

Курси іноземних мов у Хмельницькому

Інтенсивні курси іноземних мов за сучасними методиками

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний зі знанням мов. Найбільш розповсюдженою з них є англійська мова (Хмельницький), яка необхідна будь-якій активній, діловій людині. Шкільне навчання з різних причин далеко не завжди дає результати. Впливати можуть застарілі способи викладання, відсутність навчальних матеріалів тощо. У такому разі наші курси допоможуть Вам суттєво поглибити свої знання.

«Перші Київські курси іноземних мов» - це філіал столичного закладу з великою освітньою базою. Наш навчальний центр пропонує вивчення англійської мови (Хмельницький) з талановитими професійними викладачами. Програма курсів збудована за найсучаснішими методами з використанням інтерактивних засобів, що дає можливість засвоїти великі обсяги інформації без зайвого напруження. Передбачена можливість індивідуальних занять.

Гнучка система навчання

У нашому навчальному центрі курси іноземних мов (Хмельницький) поділяються на рівні складності. В залежності від мети, Ви можете засвоїти базовий курс або поглибити свої знання за більш інтенсивною програмою. Другий варіант потрібен тим, хто планує тісно працювати з закордонними партнерами або емігрувати.

Євроінтеграція змінила життя українців. Зв’язки з західними країнами розширюються, особливо з Польщею. Тому популярністю користуються курси польської мови (Хмельницький), після яких багато людей від’їжджає навчатися чи працювати у цій братній державі.

Якщо Ваші мрії пов’язані з іноземними мовами, не відкладайте їх втілення, приходьте до нас!