Досвід роботи - «Перші Київські курси іноземних мов - Харків»
UA

«Перші Київські курси іноземних мов – Харків» – це приватне підприємство, яке працює в галузі іншомовної освіти у місті Харків з грудня 2013 року.

Ми сприяємо підвищенню загального рівня володіння іноземними мовами серед харків’ян та мешканців Харківської області різного віку в межах Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти та рекомендацій Міністерства освіти та науки України.

Ми пропонуємо освітні послуги в опануванні початковим рівнем мовленнєвих кваліфікацій з шести основних європейських мов – англійської, іспанської, італійської, німецької, французької та польської мов для молоді та дорослих, а також ви маєте можливість вивчати китайську мову.

Ми надаємо можливість поглиблено вивчати англійську мову за шістьма рівнями: для дошкільнят, школярів молодшого, середнього і старшого шкільного віку (в залежності від віку, рівня та потреб студентів існують різні багаторівневі програми, які відповідають міжнародним стандартам), а також для студентської молоді та дорослих.

За історію існування «Перші Київські курси іноземних мов – Харків» сформували свою ресурсно-методичну базу, свої традиції, свій стиль і міцне ядро кваліфікованих адмін-працівників та викладачів.