Онлайн тестування

Харків

Курси

Дитячий курс

Дитячий курс

16 годин на місяць

40 грн/година

Підлітковий курс

Підлітковий курс

16 годин на місяць

40 грн/година

Дорослий курс

Дорослий курс

16 або 24 години
на місяць

49 грн/година

Детальніше

Мови

Англійська мова
Англійська мова
Німецька мова
Німецька мова
Польська мова
Польська мова
Французька мова
Французька мова
Іспанська мова
Іспанська мова

м. Харків

вул. Сумська 1, 4-й поверх
м.Історичний музей (Центр)

моб. (066) 459-57-44
моб. (067) 689-84-00
моб. (093) 022-05-57

вул. Волонтерська, 57 (гімназія №152)
м.Холодна Гора

моб. (066) 427-35-85
моб. (097) 315-95-53

вул. Валентинівська 13-Д (гімназія №55)
м.Студентська

моб. (099) 648-36-67
моб. (098) 235-32-71

вул. Грозненська, 48,
(ЗОШ №53)

р-н. Одеська
моб. (066) 459-57-51
моб. (067) 689-84-07

Ми працюємо:

в будні з 10:00 до 18:00
вихідні – субота та неділя

Галерея

Інші відео

Наші відгуки

Алена

Очень нравится, что в курсе используются мультимедийные и аудио дополнения, благодаря чему легче понимать язык на слух. Занятие не утомляет, а наоборот мотивирует продолжать обучение.

Алиса

Отличные курсы, хороший преподаватель. Занятия проходят в приятной, дружной обстановке: преподаватель хорошо и доступно объясняет. В целом, мне нравится.

Катя

Очень хорошие курсы. Учитель отличный-все понятно объясняет, придумывает интересные игры на английском языке. Оплата довольно доступная, как по мне. Всем советую – выучите английский на 100%.
Усі відгуки

Викладачі

Куркіна Ніна

Вивчати іноземну мову цікаво і корисно, а викладати іноземну мову – це допомагати іншим людям відкрити таланти, можливості, розвинути їхні здібності. Мені подобається працювати на курсах і допомагати слухачам в навчальному процесі. Колектив не стоїть на місці і регулярно зустрічається на семінарах, де є можливість обмінятися досвідом.

Скалдін Віктор

Для мене «Перші Київські курси» – це чудовий і професійний колектив разом з ініціативним і доброзичливим керівництвом, яке активно сприяє розвитку всіх своїх співробітників, а також курсів в цілому.

Владислава Демченко

Робота на курсах – це свобода проводити продуктивні уроки, які завжди наповнені веселощами і радістю; уроки, які приносять задоволення як викладачеві, так і слухачам. Для цього на курсах є все необхідне: відмінна матеріально-технічна база і хороший згуртований колектив, завжди готовий прийти на допомогу, – будь то порада від методиста або допомога в підготовці до уроків і заходів від наших офіс-менеджерів.

Тетяна Кузьменко

Чудовий чуйний колектив. Умови праці дають можливість розвиватися професійно і студенти породжують бажання не просто працювати, а творити.))

Зерній Анна

Всі виникаючі питання вирішуються швидко і плідно. Великий плюс курсів – забезпечення учнів і викладачів підручниками і всією необхідною літературою. Все офіс-менеджери привітні і завжди готові прийти на допомогу. Аудиторії для занять оснащені екранами для перегляду відео та прослуховування аудіо, що значно допомагає викладання. Також хотілося б відзначити зворотний зв'язок з батьками учнів. Офіс – менеджери піклуються про те, щоб рідні дітей завжди вчасно отримували необхідну інформацію стосовно оплати та навчання дітей.

Марина Краснова

Кожен день праці на курсах дає можливість зростати зі своїми учнями. Завдяки методичним семінарам є можливість не стояти на місці і підвищувати свої професійні знання. Керівництво завжди іде назустріч і забезпечує зручні умови для викладачів та слухачів. Колектив на курсах-це міцна сім’я, яка готова підтримати в будь-який момент.

Валентина Галкіна

Я працюю адміністратором на Перших Кіевсой курсах іноземних мов вже більше року. Це моя перша робота. Дуже рада, що саме тут я отримую безцінний досвід, знайомства з новими людьми та реалізацію своїх ідей.

ЛІТНІЙ НАБІР ТРИВАЄ

Новини

16.02.2019

Наш внутрішній семінар
Детальніше

29.01.2019

Зимовий набір груп відкрито
Детальніше

30.11.2018

SOVa Teacher Training Day
Детальніше

Статті

Для чого вивчати італійську мову?

Світлана Куфлей м. Тернопіль Ви мрієте відвідати Італію? Ви хочете на власні очі побачити Колізей, покататись на гондолі у…

Детальніше

Present Continuous tense!

Present Continuous – теперішній тривалий час англійської мови. Використовується для вказування на процес, що відбувається безпосередньо зараз. Нижче розглянуто правила та…

Детальніше
Всі статті

Наші соцмережі