Харків

6 причин, щоб обрати саме нас

Що являють собою Перші Київські курси іноземних мов?

Перші Київські курси іноземних мов є однією з найстаріших мовних шкіл в Україні. Вони були засновані ще в 1929 році на базі Київського інституту іноземних мов
Наші методики допоможуть Вам досягти Вашої мети в опануванні мовою шляхом
В процесі викладання іноземних мов викладачі курсів користуються загальновизнаними методиками Кембріджського та Оксфордського університетів

Останні новини

Наші викладачі не тільки навчають,
але й самі не перестають навчатися
Свято Halloween відзначають
у англомовних країнах дуже давно.
Запрошуємо наших слухачів
на філіал в центрі, за адресою:
вул. Сумська, 1 (4 поверх)

Статті

Той, хто ще не знає того,
що медіа відіграє не останню роль
у вивченні іноземної мови,
мабуть, живе на Місяці
Протягом всього існуванн
людства володіння іноземною мовою
допомагало подолати кордони
При вивченні англійської мови
у багатьох студентів виникають труднощі
з сприйняттям англійської мови на слух
UA

Курси іноземних мов у Харкові

Вивчайте мови з легкістю!

Сучасна людина має легко долати мовні бар’єри. Ефективне вивчення англійської мови (Харків) потрібно багатьом людям, бо спілкуватися треба вже зараз. Нині Вам не потрібно витрачати багато років на навчання – сучасні методи дозволяють опанувати розмовний рівень досить швидко. Звісно, якщо Ви хочете досконало вивчити мову або підготуватися до іспитів, Вам потрібен більш інтенсивний курс.

Наш навчальний центр – це харківське відділення відомого навчального закладу «Перші Київські курси іноземних мов». Якщо Вам потрібна німецька, польська, англійська мова (Харків) або якась інша зі світових мов – звертайтеся до нас. Наші викладачі працюють за сучасними методиками, що розроблені у всесвітньо відомих університетах, таких як Кембридж та Оксфорд. Завдяки цим методам навчання відбувається у дружній атмосфері, що сприяє розвитку комунікативних навичок.

Опануйте найпопулярніші світові мови

Потужний економічний вплив Китаю змінив увесь світ. Завдяки цьому китайська мова (Харків) стає все більш популярною. Багато людей хочуть вивчати її, але не знають, з чого почати, бо ієрогліфи видаються дуже складними та незрозумілими. Так, китайська мова далека від нас і тому складна, але завдяки нашим професійним викладачам Ви зможете опанувати її, навіть якщо до того не знали жодного китайського слова.

Багато людей замовляють курси німецької мови (Харків), бо могутня німецька економіка пропонує робочі місця для різноманітних спеціалістів. Євроінтеграція України посилила наші зв’язки, і для налагодження ділових контактів найкраще спілкуватися без перекладачів.