Харків

6 причин, щоб обрати саме нас

Що являють собою Перші Київські курси іноземних мов?

Перші Київські курси іноземних мов є однією з найстаріших мовних шкіл в Україні. Вони були засновані ще в 1929 році на базі Київського інституту іноземних мов
Наші методики допоможуть Вам досягти Вашої мети в опануванні мовою шляхом
В процесі викладання іноземних мов викладачі курсів користуються загальновизнаними методиками Кембріджського та Оксфордського університетів

Останні новини

Викладачі "Перших Київських курсів"
проводять семінар "Classroom management".
29 березня у Харкові пройшла
щорічна конференція Cambridge day 2018
16 березня в Харкові відбувся семінар
Oxford days, організований представництво
м"Оксфорд Юніверсіті Прес".

Статті

Вивчення іноземної мови не обмежується
відвідинами занять на курсах.
Мрієте про подорожі закордон?
Вас цікавить культура інших країн
та вивчення іноземних мов?
Під час вивчення іноземної мови
учні зіштовхуються із низкою проблем:
втрата мотивації, важкість запам’ятовування матеріалу...
UA

Курси іноземних мов у Харкові

Вивчайте мови з легкістю!

Сучасна людина має легко долати мовні бар’єри. Ефективне вивчення англійської мови (Харків) потрібно багатьом людям, бо спілкуватися треба вже зараз. Нині Вам не потрібно витрачати багато років на навчання – сучасні методи дозволяють опанувати розмовний рівень досить швидко. Звісно, якщо Ви хочете досконало вивчити мову або підготуватися до іспитів, Вам потрібен більш інтенсивний курс.

Наш навчальний центр – це харківське відділення відомого навчального закладу «Перші Київські курси іноземних мов». Якщо Вам потрібна німецька, польська, англійська мова (Харків) або якась інша зі світових мов – звертайтеся до нас. Наші викладачі працюють за сучасними методиками, що розроблені у всесвітньо відомих університетах, таких як Кембридж та Оксфорд. Завдяки цим методам навчання відбувається у дружній атмосфері, що сприяє розвитку комунікативних навичок.

Опануйте найпопулярніші світові мови

Потужний економічний вплив Китаю змінив увесь світ. Завдяки цьому китайська мова (Харків) стає все більш популярною. Багато людей хочуть вивчати її, але не знають, з чого почати, бо ієрогліфи видаються дуже складними та незрозумілими. Так, китайська мова далека від нас і тому складна, але завдяки нашим професійним викладачам Ви зможете опанувати її, навіть якщо до того не знали жодного китайського слова.

Багато людей замовляють курси німецької мови (Харків), бо могутня німецька економіка пропонує робочі місця для різноманітних спеціалістів. Євроінтеграція України посилила наші зв’язки, і для налагодження ділових контактів найкраще спілкуватися без перекладачів.