Зимовий табір
UA

Перші Київські Курси Іноземних Мов не дають своїм студентам нудьгувати навіть на канікулах! Новий рік 2017 розпочався в дуже веселій компанії у таборі «Сяйво Карпат» в селі Красноїлля Верховинського району.

Всім давно відомо, що для опанування іноземної мови, як і будь-яких інших навичок, необхідна практика. От тільки завжди не вистачає то часу, то впевненості, то можливості… Таких проблем у таборі «Сяйво Карпат» не виникало. Діти щодня спілкувалися англійською в колі друзів, а для створення особливої святкової атмосфери переглядали фільми на різдвяну тематику та обговорювали їх в англомовному клубі. Завдяки тому, що атмосфера була дружня і доброзичлива, викладачі завжди були готові допомогти, підказати і підтримати, а дискусії перетворювалися на захопливі і пізнавальні ігри, всі почували себе комфортно, спілкуючись іноземною мовою. Цікаво було ближче познайомитися з однолітками, обмінятися думками, більше того – особливої впевненості додавало, що вільно висловлюєшся англійською. А наприкінці табору навіть провели фінальний англомовний концерт!

Діти не тільки вивчали іноземну мову, але й мали нагоду більше дізнатися про українську культуру. Вони вирушили на оглядову прогулянку серцем Гуцульщини – Верховиною, де чисте гірське повітря, справжня сніжна зима і навколо – гори, гори. Проводилися краєзнавчі екскурсії: в Музей магії, де пізнавали неймовірний світ карпатських казок і міфології; до трембітаря, де слухали цікаві розповіді про унікальний музичний інструмент і навіть могли подмухати у справжню трембіту. І навіть провели майстер-клас по ліжникарству – навчалися автентичному ремеслу гуцулів.

Довгі українські зимові свята. У «Сяйві Карпат» зустріли Старий Новий рік, гучно і радісно. Хто не встиг загадати бажання в ніч на перше січня, отримав другу нагоду. А ще – щедрували, віншували, вітали одне одного зі святами і обмінювалися щирими побажаннями на добрий рік. Разом виготовляли оригінальні ялинкові прикраси. А сніговика хтось ліпив у кімнаті? У нашому таборі – ліпили! І такого, який ніколи не розтане, з пластикових стаканчиків.

У засніжених Карпатах не обійшлося, звісно, і без традиційних активних зимових розваг на свіжому повітрі. Каталися з гірок, ліпили сніговиків, гралися в сніжки. А в будиночку гуртом проводили заняття з фітнесу на карематах і танцювальні майстер-класи. І вже вечорами могли похизуватися вивченими рухами і па на дискотеці. Піднімали командний дух і зміцнювали дружбу традиційні табірні розваги. Не буває табору без Королівської ночі і довгих посиденьок! Більше того, кожна кімната мала свою назву і кричалку. Разом ділилися найпотаємнішим – створили Дерево бажань, кожне з яких просто неодмінно повинне здійснитися. А на Вечорі талантів наспівалися, натанцювалися, дивували одне одного несподіваними виступами й отримали море позитивних вражень.

Завжди трошки сумно, коли настає час їхати додому. Але у нас ще попереду стільки яскравих подій і подорожей!

Зимовий табір
Зимовий табір
Зимовий табір
Зимовий табір
Зимовий табір
Зимовий табір
Зимовий табір