Зимова казка Карпат, або роботу треба любити

Значення вислову про те, що треба любити роботу, якою займаєшся, набуває особливої актуальності в контексті викладання як іноземних мов, так і будь-якої іншої навчальної дисципліни. Викладач, не повинен просто приходити на заняття, щоб відчитати матеріал і відбути свій робочий час. Для того, щоб викладання іноземних мов було ефективним викладач повинен любити не тільки свою роботу, але й студентів теж. Побудова дружніх стосунків в групі сприяє більш розкованому спілкуванню іноземною мовою та створенню позитивної, сприятливої для навчання атмосфери, завдяки чому навчальний матеріал засвоюється ефективніше. В рамках забезпечення саме такої атмосфери «Перші Київські курси іноземних мов» часто організовують для дітей та підлітків, які вивчають англійську, німецьку, польську та інші іноземні мови, а також їхніх друзів навчально-розважальні табори.

Останнім з таких заходів стала організація «Першими Київськими курсами іноземних мов» семиденного табору для дітей в Карпатах. Впродовж цього часу діти отримали можливість не тільки зануритись в казкову атмосферу зимових Карпат, але й оздоровитись свіжим гірським повітрям,  помилуватись незабутніми зимовими пейзажами, відпочити та відкрити для себе багато нового і цікавого.

Дорогою до Яремче, де знаходилась відпочинкова база, діти відвідали Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття в Коломиї та побували на майстер-класі з розпису по склі, на якому кожен учасник мав змогу власними руками створити свій маленький шедевр і дізнатися секрети давнього малярського мистецтва.

Також, діти відвідали музей Карпатського національного природного парку, де дізнались про те, як утворились наші гори, та ще багато цікавого про історичну та культурну спадщину рідного краю.

Окрім традиційних зимових розваг, які можна знайти в горах, в програму табору був включений відпочинок в SPA комплексі з закритими та відкритими басейнами під чистим зимовим небом, серед хвойних лісів і просто чаруючих гірських краєвидів.

Наприкінці відпочинку діти побували біля водоспадів Пробій та Дівочі сльози, ходили в піший похід по маршруті, що відомий під назвою Стежка Довбуша, а також мали можливість відвідати сувенірний ринок і окрім незабутніх вражень та емоцій привезти з собою додому ще й сувенір на згадку.

Всі учасники табору приїхали щасливі та задоволені, і вже через тиждень радо приступили до занять з вивчення іноземних мов. На «Перших Київських курсах іноземних мов» ми любимо свою роботу і своїх студентів, – бачити їх щасливими на заняттях з англійської, польської, німецької чи інших іноземних мов і бачити їх успіхи в навчанні – це задоволення, яке ми не проміняємо ні на що і ніколи.