Яка мова найскладніша?

На питання “яка мова найважча” важко відповісти, тому що відповідь залежить від багатьох причин. По-перше, якщо говорити про рідну мову, то тут різниця між мовами не важлива, тому питання про труднощі мови може виникнути тільки при вивченні мови як іноземної.

Носій іспанської мови вважатиме, що португальську вчити дуже легко, на відміну від, наприклад, носія китайської мови, тому що португальська дуже близька до іспанського, а китайської немає, тому дуже важливим фактором є те, яка мова є рідною. Чим сильніше мова відрізняється від рідної нам мови, тим складніше її буде вчити. Багато говорять, що найважчою мовою є китайська, можливо, через труднощі розуміння ієрогліфів, і ще тому, що китайське вимова дійсно здається дуже важкою для тих, хто вивчає цю
мову. Однак для японців, вивчати китайську, які вже використовують китайські ієрогліфи в своїй мові, навчитися писати на китайській буде набагато простіше, ніж для тих людей, в чиїх мовах використовується латиниця або кирилиця.
Деяким людям мови даються легше, і без особливих труднощів, ніж іншим ,для кого вивчення мови може скласти великі труднощі, тому природна здатність до мов є ще одним фактором. Також велику роль відіграють вчителі і умови, при яких відбувається вивчення мови, як і мотивація до вивчення. Викладачі Перших Київських Курсів Іноземних Мов з радістю вам допоможуть у вивченні цих надскладних іноземних мов. Навіть китайської. Ті, хто вивчають мову, яку їм доводиться використовувати у своїй діяльності, вчать її швидше, ніж ті, хто не знаходять застосування досліджуваної мови. Тому доведеться знайти нове хобі , або просто почати відвідувати курси іноземних мов, щоб спілкуватися з іншими студентами.
То яка ж мова найскладніша?
На це питання немає єдиної відповіді, воно залежить від дуже багатьох факторів. Однак у міністерстві закордонних справ Великобританії переглянули ті мови, які доводиться використовувати дипломатам та іншим працівникам посольства, і з’ясували, які є для них найбільш важкими для вивчення. Другим поскладності став японський, що, ймовірно, мало кому здасться дивним, але мова, яку вони вважали найскладнішою для вивчення, стала угорська, в якій 35 відмінків. Це не означає, що угорська мова найважча для вивчення для всіх людей світу, але вона доставляє дипломатичним працівникам Великобританії, звиклим до вивчення мов, найбільше труднощів. Однак у табасаранській мові (одна з
кавказьких мов) є 48 відмінків, тому, якщо британські дипломати вивчали б її, то вона, ймовірно, доставила би їм ще більше труднощів.
Різні культури і люди цих культур вважатимуть інші мови більш важкими. У разі угорської мови для британців, що її вивчають, складність полягає не у формі писемності, а в складності граматичної системи, хоча людям, рідна мова яких споріднена угорській, вона може здатися легшою, але інші мови, які простіші для британців, можуть здатися їм важчими. Жодна мова не є зовсім легкою для вивчення, хоча ті мови, які близькі до рідної нам мови, будуть простішими . Вивчення абсолютно відмінної писемності спричинить
труднощі, але це зовсім не означає, що сама мова буде більш важкою, ніж яка-небудь інша. У кінцевому рахунку, неможливо сказати, що є одна мова, яка є найважчою мовою в світі.
Проте не переймайтесь даремно!
Перші Київські Курси Іноземних Мов завжди раді допомогти Вам у вивченні тієї іноземної мови , яка вас цікавить.