Вивчення іноземних мов та практика спілкування

Як перевірити свої знання іноземних мов на практиці? Як дізнатися на якому рівні ви володієте мовою? З «Першими київськими курсами іноземних мов» – це легко і просто!

Вивчаючи англійську, німецьку, польську чи будь-яку іншу іноземну мову, студенти зазвичай знаходяться в навчальному кабінеті, серед знайомих і друзів – в середовищі, яке викликає відчуття комфорту та безпеки. Однак, іноземною мовою, яка вивчається, їм доведеться спілкуватися в реальному житті, де розмова не протікатиме згідно складеного викладачем плану. Саме тому отримані знання потрібно виносити за межі класу, закріплювати та вдосконалювати їх, позбуваючись таким чином страху спілкування іноземною мовою.

Одночасно навчаючи студентів англійській, німецькій, польській та іншим іноземним мовам, «Перші київські курси іноземних мов» також надають їм можливість попрактикуватись в живому спілкуванні з носіями мови. З цією метою кілька разів на рік організовуються поїздки за кордон, де окрім спілкування студенти курсів та інші бажаючі мають можливість зануритись в культурне середовище та ближче познайомитись з традиціями і менталітетом людей різних країн Європи.

Так, зокрема 20 – 24 грудня цього року відбулась поїздка до таких країн як Австрія, Словаччина та Угорщина. Поїздка була приурочена святкуванню католицького Різдва, а тому в Братиславі в програму були включені відвідини різдвяних ярмарків, на яких усі бажаючі могли познайомитися з національною кухнею та різноманітними різдвяними розвагами.

У містечку Мішкольц, що в Угорщині, усі, хто долучилися до поїздки мали нагоду відвідати єдиний у своєму роді в Європі термальний курорт Мішколь-Тапольце, який знаходиться в печерах утворених природою.

Екскурсія Віднем, що повниться духом Середньовіччя і вражає своєю величчю та розкішшю, була прекрасним довершенням поїздки і з естетичної, і з практичної точки зору, оскільки поспілкуватися німецькою мовою з гостинними і привітними австрійцями у самому серці Європи – нагода, яку насправді просто неможливо пропустити!

Загалом, куди б не їхали зі своїми студентами «Перші київські курси іноземних мов», вони завжди мають можливість попрактикуватись у спілкуванні англійською мовою, якою розмовляють по всьому світу.

Сьогодні, як ніколи раніше вивчення іноземних мов – це ваш квиток у світ, повний цікавих відкриттів та яскравих вражень, у світ, де кожне сказане іноземною мовою слово ламає кордони і робить людей ближчими один до одного.

Леся Іващук
м. Івано-Франківськ