Вивчаймо французьку разом з «Першими Київськими курсами іноземних мов»

Володіння іноземними мовами сьогодні уже не є розкішшю чи привілеєм еліти, а необхідністю життя у сучасному світі. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом. «Перші Київські курси іноземних мов» відкривають вам двері до цих володінь.

Людина, котра знає декілька мов, є всебічно розвинутою особистістю та краще опановує нове. Вона почуває себе більш вільно та розкуто у спілкуванні з іншими людьми.

Зовсім недавно вчені з Лондонського університету шляхом проведення великого статистичного та наукового дослідження прийшли до висновку, що люди, які вчать іноземні мови, мають більш гнучке оригінальне мислення. Цей висновок базується на тому, що вчені науковим шляхом підтвердили прямий зв’язок між активністю сірої речовини та знанням кількох мов.

Відоме прислів’я говорить: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина». Іншими словами, щоразу коли ти вивчаєш нову мову ти відкриваєш щось нове у собі, нові грані твого життя починають сяяти так, як неможливо було навіть уявити.

Якщо перед вами постало запитання чи варто вивчати іноземну мову, не сумнівайтесь – варто! Адже людина зі знанням іноземних мов є більш конкурентоздатною та має великі переваги на ринку праці. Це корисне вміння дозволяє одержати доступ до іноземних сайтів і друкованих видань. З часом можна навчитися не тільки читати й писати іноземною мовою, але і думати, а отже, створювати іншомовні презентації, відвідувати міжнародні конференції та тренінги, вести ділове листування. Такі навички знання іноземної мови роботодавець обов’язково оцінить. Фахівці, які володіють іноземними мовами, будуть все більш і більш затребувані з кожним роком. Причому, не тільки економісти, менеджери, юристи, адміністративні працівники, а й секретарі, представники виробничих спеціальностей, навіть будівельники та різноробочі.

Великою проблемою для роботодавців є те, що розмовною та діловою мовою володіють багато, а ось технічна іноземна мова поширена значно менше. Тому іноземні компанії готові платити величезні гроші тим, хто нею володіє. Архітектори, будівельники, бухгалтери, хіміки, фізики, що знають іноземні мови, завжди будуть затребувані у таких компаніях та можуть розраховувати на дуже істотні надбавки до зарплати. Хоча, на жаль, більшість представників цих спеціальностей на сьогодні і не здогадуються, яку вигоду могло б їм принести знання іноземної мови. А «Перші київські курси іноземних мов» можуть вам допомогти у цьому вже сьогодні.

Тепер коли ми визначились, що знання іноземної мови є необхідним постає запитання: яку мову варто вивчати? Перше, що спадає на думку – англійську, адже це найбільш розповсюджена мова. А от і ні. Якраз через її популярність знання цієї мови не виділить вас серед інших кандидатів.

Якщо ви задумуєтесь про вивчення іноземної мови – зосередьте свою увагу на французькій! Вивчення французької мови разом із «Першими Київськими курсами іноземних мов» дасть вам значні плюси та виокремить серед інших кандидатів на ринку праці.

Ви запитаєте: чому саме французька? Французькою розмовляють не лише у Франції. Це офіційна мова 33 країн, включаючи Канаду, Швейцарію, Люксембург, Бельгію. Це – робоча мова не тільки Євросоюзу, але й ряду найбільших всесвітніх організацій. Крім цього, є франкомовна Африка – а це не лише просто величезна територія, але й непочатий край бізнес-перспектив.

Франція – один з основних туристичних напрямків, її щороку відвідує майже 75 мільйонів туристів. На порівняно невеликій території представлено абсолютно все, що може бути привабливим і цікавим для мандрівника: історія, культура, визначні місця, сприятливий клімат, курорти, знаменита французька кухня, нарешті – Париж! Ви часто подорожуєте по Європі? Ми можемо вам допомогти почуватися комфортно в іншомовному середовищі.

Між іншим, вивчення французької дасть вам можливість розуміти основну інформацію і на інших європейських мовах (наприклад, італійській, іспанській, португальській), адже лексична основа і граматична будова цих мов споріднені. Навіть англійська мова на 50% пов’язана з французькою, тому що кожне друге слово має французське походження.

Французька – мова, яку не складно вивчити. З допомогою досвідченого викладача наших мовних курсів і незначного зусилля з вашого боку, можна швидко досягнути рівня, який дозволить вам спілкуватися французькою. Це – аналітична мова, яка структурує думку і розвиває критичне мислення, що дуже корисно при веденні дискусії чи переговорів.

У Франції державна вища освіта є безкоштовною, виші та наукові фонди цієї країни пропонують іноземцям ряд стипендій на навчання і стажування. Необхідною умовою отримання цих стипендій є знання французької.

Якщо ви маєте намір емігрувати у Квебек (Канада), де не вистачає свого населення, і для приїжджих з інших країн (котрі володіють французькою) надається багато пільгових умов для життя та праці. Сьогодні багато людей мріє про еміграцію у Канаду. Федеральна програма еміграції у Канаду з України дає цей шанс. Проте однією із її основних вимог є хороше знання французької мови. При даній умові ви можете розраховувати, що переїдете в іншу країну і будете не просто різноробом, а й зможете продовжити ваше навчання, здобути канадську освіту чи просто працювати у тій галузі у котрій ви є спеціалістом

Якщо ви мрієте побудувати своє світле майбутнє в Україні та рости як професіонал та кваліфікований спеціаліст у свої галузі на своїй землі, то і тут знання французької мови не буде лишнім. Адже сьогодні є безліч іноземних компаній, які мають свої представництва та офіси в Україні. Вони здатні забезпечити конкурентну заробітну плату та хороші умови праці, але знову ж таки, однією з основних вимог даних підприємств та організацій є хороше знання іноземних мов, французької зокрема. Навчання разом із «Першими київськими курсами вивчення іноземних мов» може вам подарувати цю можливість.

На сьогодні обставини у нашій країні склалися так, що багато чоловіків беруть участь у бойових діях. І чимало з них задаються питанням, а що я буду робити потім? Чи знайду я роботу у своїй країні? Де знадобляться мої уміння та навички? Відповіддю на ці запитання може стати Французький іноземний легіон (Légion étrangère). Його використовують здебільшого для запобігання воєнним діям у межах місій під егідою ООН або НАТО, у миротворчих операціях, для евакуації людей із районів ведення воєнних дій, надання гуманітарної допомоги, відновлення інфраструктури. Приймають до Легіону придатних до служби чоловіків усіх національностей віком від 17 до 35 років, з доброю фізичною підготовкою, які готові проходити військову службу у будь-якій точці земної кулі. Мінімальний термін першого контракту – 5 років. Після 3 років можна отримати французьке громадянство. Після 15 років служби він отримує довічну пенсію, яка виплачується і закордоном. Тож, як бачимо, служба у Французькому іноземному легіоні також має багато плюсів, але і тут ми стикаємось із все тією ж необхідністю – знанням французької мови, опанувати яку вам можуть допомогти викладачі наших курсів іноземних мов.

Французька мова поєднала в собі такі якості, як краса, вишуканість, мелодійність, естетичність. Це – мова закоханих і великих поетів. Вона володіє неповторним шармом, який поєднує в собі стиль, чарівність і культуру. Романи Віктора Гюго чи Марселя Пруста, пісні Едіт Піаф, фільми з Аленом Делоном… вивчення французької мови дозволить вам відкрити для себе величезний культурний спадок.

Можна, звичайно, відправитися вивчати мову у Францію. А можна відкласти поїздку до кращих часів і розпочати з мовних курсів. На “Перших Київських курсах іноземних мов” ви можете вибрати не тільки загальний курс, але й програму для ділового спілкування чи курс підготовки до міжнародного екзамену.

Слід наголосити, що пройти передекзаменаційний курс корисно кожному, оскільки навчальний матеріал досить насичений і охоплює самі різноманітні аспекти мови, особливо торкаючись розповсюджених труднощів. А якщо ви насправді зібралися здавати DALF (Diplome Approfondi de Langue Francaise – так називається екзамен, що підтверджує володіння мовою на рівні, достатньому для отримання вищої освіти у Франції), то готуватися до нього слід серйозно. Адже повторний екзамен прийдеться чекати цілий рік. Ті, хто пройшов підготовчі мовні курси, як правило, справляються з випробовуванням успішно.

Ви можете розпочати з початкового курсу французької мови, який забезпечить вам швидке та інтенсивне занурення в мову і сформує основу для розвитку мовних навичок в кількох напрямках одночасно: розуміння французької мови на слух, уміння формулювати питання і розмовні фрази, формування навичок невимушеного спілкування, читання, письмового мовлення, граматичні основи. На мовних курсах наступних рівнів ви будете розвивати всі ці навички, роблячи акцент на ваші цілі.

Вивчайте французьку мову разом з “Першими Київськими курсами іноземних мов”. Ми використовуємо сучасні комунікативні методики! Все, що вам потрібно – це трохи часу, терпіння, ну і звичайно, зусилля.

 

Марія Нарольська , викладач французської мови
“Перші Київські курси іноземних мов” м.Тернопіль