Вивчаємо лексику швидко та ефективно

   Вивчення іноземної мови – важлива умова сьогодення. Кожного дня ми стикаємося з величезною кількістю інформації, де майже третина термінів, це запозичення з англійської мови, адже англійська мова - міжнародна мова. Для того, аби не розгубитися і завжди крокувати «у ногу» з сучасністю, необхідно знати цю дивну, цікаву і таку необхідну мову.

   Починаючи вивчення мови, ми стикаємося, найперше з тим, що не можемо осягнути такої величезної кількості лексики. Тому, за допомогою сьогоднішньої статті, ми хочемо дати вам декілька порад як швидко і дієво запам’ятовувати англійську лексику.

1. Пов’язуйте лексику із емоціями.
   Ми завжди краще запам’ятовуємо ті події, де спрацьовували наші емоції. Навіть з плином часу ми з легкістю можемо переказати усі події, які задіяли наші емоції. Ці події стають наче живими. «Важко і незрозуміло, а можливо і не дієво», - поспішать сказати деякі люди. А от згадайте слово happy, його знають більшість людей, бо асоціюють це з днем народження і одразу ж в усіх на устах словосполучення happy birthday.

2. Поєднання лексики із жестами, рухами.
   Як відомо, поєднуючи значення слова із жестом або рухом, що імітує значення даного слова пришвидшує його запам’ятання, а також забезпечує тривале збереження даної лексики в пам’яті, адже використовуючи той чи інший рух, ви підсвідомо згадуєте слово, або словосполучення, що означає його.

3. Стікери.
   Так, саме стікери з нотатками,на яких зазначена назва відповідного предмета, які розклеєні на предметах вашого вжитку вдома допоможуть швидше освоїти потрібну лексику. Адже, щоразу як ви берете той чи інший предмет, вашу увагу привертає яскравий стікер і ви підсвідомо починаєте читати текст на ньому. Виконавши такі дії декілька разів, ви уже запам’ятовуєте відповідні назви.

4. Прослуховування пісень мовою оригіналу.
   В наш час є багато різноманітних сайтів, на яких ви можете знайти тексти пісень мовою оригіналу і їх переклад. Прослухавши вашу улюблену англійську пісню і, співставивши її з перекладом, ви маєте чудову можливість запам’ятати не лише окремі слова, а речення чи словосполучення, при цьому ще й чуючи живу мову, правильну вимову слів.

   Це лише декілька корисних порад з вивчення лексики. Працюйте над собою, знаходьте правильну мотивацію, не лінуйтесь і досить швидко ви оволодієте необхідним рівнем англійської мови, а «Перші Київські курси іноземних мов» охоче допоможуть вам.