Вступ до вищого навчального закладу Польщі

         Бойцун Я.В., викладач

Вступ до вищого навчального закладу і вибір професії є одним з найважливіших рішень в житті кожної людини. Адже абітурієнт вирішує з якою професією проведе усе своє життя. Вона повинна бути цікава, щоб було бажання працювати і справедливо оплачувана, щоб відчувати власну вагомість у суспільстві. Свої послуги в виборі університету і майбутньої професії пропонують Перші Київські курси іноземних мов. Серед випускників шкіл і університетів стало популярним отримання вищої освіти в європейських університетах, тому ми пропонуємо допомогти кожному в виборі університету і отриманні майбутньої професії в найкращих польських ВУЗах.

      Які ж кроки потрібно зробити, щоб розпочати навчання в Польщі?

      По-перше, важливим критерієм при вступі до університету Польщі є середній бал атестату, котрий має бути не меншим як 9.5 бала. Часом на позитивний чи негативний результат впливає рейтинг абітурієнта серед інших кандидатів. Тому потрібно наполегливо вчитись, щоб отримувати високі оцінки, які допоможуть в подальшому обрати кращий університет. В свою чергу ЗНО не впливає на вступ до ВУЗів Польщі в тому випадку, якщо оцінки не винесені до атестату.

      По-друге, зателефонувати до нашого офісу і домовитись про співбесіду, щоб наші спеціалісти надали Вам кваліфіковану консультацію про можливі варіанти університетів і допомогли в виборі факультету.

      По-третє, після підписання договору, Ви отримуєте перелік документів і терміни в яких потрібно передати їх Вашому координатору. Одразу після отримання документів ми реєструємо абітурієнта в базі обраного університету.

     Лише три кроки потрібно зробити, щоб розпочати своє навчання в Польському університеті. Усю іншу роботу будуть виконувати наші спеціалісти, а також на постійній основі будуть надавати усю інформацію про перебіг вступної кампанії.

     Звичайно потрібно пам’ятати про вивчення польської і англійської мови, адже навчання відбувається на польській, а часом на англійській мові. Це залежить від обраної спеціальності. Також рівень володіння польською мовою повинен бути на рівні В2, тому що усі лекції і практичні заняття будуть проводитись виключно польською мовою. Тому що групи зазвичай змішані, а викладач не звертатиме особливу увагу знає хтось польську мову чи ні.
Отримати престижну освіту можливо, потрібно лише зробити один дзвінок і Ви будете на один крок ближчі до своєї мрії.

Вступление в высшее учебное заведение и выбор профессии является одним из важнейших решений в жизни каждого человека. Ведь абитуриент решает с какой профессией проведет всю свою жизнь.

Вступление в высшее учебное заведение и выбор профессии является одним из важнейших решений в жизни каждого человека. Ведь абитуриент решает с какой профессией проведет всю свою жизнь.