Vlog Competition – результати

1 червня, в Міжнародний день Захисту Дітей в рамках Майстерня міста Чернівці 2018 відбувся захід Конкурс відео-блогів (Нагородження переможців).

Під час заходу було нагороджено 39 учасників. З них, 9 зайняли призові місця у номінації “Вибір міста” за результатами он-лайн голосування в соціальній мережі Facebook на сторінці ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”. Всі учасники та переможці в номінації були нагороджені призами від партнерів конкурсу. Крім того, було нагороджено учасників у номінації “Влог іноземною

мовою”. Шість конкурсних заявок були заявлені на цю номінацію, та отримали призи від партнера конкурсу ПП “Перші Київські курси іноземних мов – “плюс” – сертифікати на знижку на навчання на курсах іноземних мов.

 

Директор Оксана Самборська зазначила: “Всі конкурсні заявки були сильними та приємно, що рівень володіння іноземними мовами школярів є високим.” Це було довгоочікуване нагородження наших юних влогерів! Дякуємо нашим студентам за творчість та оперативність. ВИ НАЙКРАЩІ!

ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ У ВСЬОМУ!!!