Відкриття нового навчального закладу
UA

19 листопада 2016 року в мальовничому місті Коломия відбулося відкриття нового навчального закладу "Перші Київські Курси Іноземних Мов". Цей заклад працює в місті вже  протягом чотирьох років, проте, тепер він змінив свою адресу - м. Коломия, бульвар Лесі Українки, 69. В новому приміщенні все обладнано під потреби студентів - мультимедія, зручні парти та крісла, вдало підібрана навчальна література, затишок та невимушена дружня атмосфера.

Свято відкриття тривало увесь день. Музика лунала з вікон будівлі, сповіщаючи,  що так, саме так,  ми відкрились!  І ми чекаємо на Вас, наших студентів, адже саме заради Вас ми вдосконалюємося щодня!  

Маленькі студенти були в захваті від майстер класу по виготовленню пряників. Хіба ж це не чудово створити щось красиве власними руками?  І найбільшою радістю для малят стала поява Посіпаки, який розважав їх протягом трьох годин.  Наші гості танцювали, співали, грали в ігри, пригощалися смаколиками,  сміялись і раділи. Їхні щасливі посмішки радували наші серця,  а також їхніх батьків. Так,  свято вийшло на славу!  

А також новинкою стало відкриття на базі "Перших Київських Курсів" дошкільного навчального центру "Школярик" для дітей віком від 2 до 6 років. Навчання в цих групах проходитиме в фантастично цікавому класі, на стінах якого дітки впізнають героїв своїх улюблених мультиків. Адже як приємно вчитися в компанії друзів та цікавої виховательки , яка не тільки навчить їх абетки та цифр, але й розкаже чому дерева жовтіють восени, чому падає сніг, чому хмаринки схожі на слоненят, чому цукерка така смачна, коли її їсиш з друзями, чому треба вміти рахувати, читати і писати... Маленькі Чомучки тепер мають змогу знайти відповіді на ці запитання у дошкільному центрі "Школярик".

Перші Київські Курси Іноземних Мов отримали нове дихання і чекають на нових студентів будь-якого віку, адже вчитися ніколи не пізно! Та ще й якщо навчання - це задоволення , то не варто відмовляти собі в цьому.