Онлайн тестування

Video Clubs

Хочемо розповісти Вам про наш досвід проведення англомовних Відео клубів. Вивчення англійської мови може бути легкою задачею. Так, це потребує повної віддачі та регулярності занять, а іноді і незвичності в підході до процесу занять. Кожен, хто вивчає англійську мову, опинявся в подібній ситуації: Ви ходите на заняття, ретельно робите домашнє завдання, відвідуєте розмовні клуби, здатні без зусиль запам’ятати нові іноземні слова, відмінно ладите з граматикою, ви навіть непогано читаєте і розумієте прочитане. Проходить час, повіривши у свої перші успіхи ви хочете спробувати пізнати більшого (і це нормально). Ви хочете зрозуміти сенс почутої пісні або подивитися фільм мовою оригіналу.

Перегляд фільму в оригіналі (мовою носіїв), приємно Вас здивує якістю відео, так як дублювання це всього лише копія, яка завжди гірша за оригінал. Великим одкровенням для вас буде тембр голосу акторів. При перегляді фільму в оригіналі ви не тільки занурюєтеся в світ іноземної мови, але також ближче знайомитесь з культурними та моральними цінностями країни, мову якої ви зараз вивчаєте. Перегляд фільмів мовою носіїв – це завжди дозвілля, в якому ви поєднуєте корисне з приємним. А також зустрічаєте старих та нових друзів, переглядаючи фільми у нас на Перших Київських курсах!

Чекаємо на Вас на нашому наступному Відео клубі, про який ми завчасно сповіщаємо, публікуючи об’яви та розсилаючи повідомлення з детальною інформацією про дату та час проведення)))