ТИЖДЕНЬ «АНГЕЛЬСЬКИХ» ПРИПУЩЕНЬ. АБО: «ЯКБИ Я БУВ (БУЛА) ПОТАЄМНИМ АНГЕЛОМ…»
UA

ТЕРНОПІЛЬ, 12 - 21 грудня 2016 року. В навчальному закладі «Перші Київські курси іноземних мов» пройшов англомовний Тиждень ‘If I Were a Secret Angel’ / «Якби я був (була) потаємним ангелом». Усі без винятку підліткові та доросло-молодіжні групи різних рівнів (у тому числі і учні початкового рівня (А0/А1) вчилися гіпотетично висловлюватися (а хто, просто, активізував своє вміння), використовуючи структуру умовного способу … нереальної дії… “If I were an angel”… / «Якби я був (була) ангелом»… Адже, власне, «ангельські» поступки і вчинки, які сіють добро і є супутниками див Божих в житті людей, роблять особливим період Різдва.

Отож, ми надали можливість нашим студентам помріяти вголос і висловитися англійською мовою, що б саме вони зробили, якби їм випало бути ангелами. Ми провели низку індивідуальних відео-опитувань: “If you were a secret angel, what would you do?”/ «Якби ти був (була) потаємним ангелом, що б ти зробив (зробила)?» Відповіді були різноманітними. Але їх всі об’єднували найкращі наміри – зробити людей щасливішими, зупинити війни, зробити усіх здоровими, подолати бідність, зробити магазини безплатними, тощо… І головна суть полягала не лише в практиці англійської мови, але у тому, щоб напередодні Різдва скерувати думки наших студентів у правильне русло: надії і віри. А також у те, що для того, аби творити добро непотрібно виставлятися на показ чи хизуватися тим, що допоміг комусь. Іноді найменший почин добра в тайні може стати початком великого поступу в житті іншої людини - явно.

Вірте у силу малих вчинків добра. Вірте у власні сили. Але відштовхуйтесь від сили Божої. Вправляйтеся не лише в англійській мові, але практикуйте добро. А це вже мова інша - «ангельська» ;) З Різдвом Христовим!

До Вашої уваги одне з відео-опитувань (підліткова група з вивчення англійської мови (рівень: середній). Щоб переглянути більше відео-опитувань, які було відзнято впродовж Тижня ‘If I Were a Secret Angel…’ / «Якби я був (була) потаємним ангелом…», перейдіть у нашу Відео Галерею і перегляньте шість окремих відео-роликів, орієнтуючись на назву: 12-21.12.2016 If I Were a Secret Angel

(Адміністратору: вставити це посилання на відео відразу під цю статтю в розділі «Новини)

https://www.youtube.com/watch?v=Q1-XOORtFyc&feature=youtu.be