Онлайн тестування

“Summer Camp” 2018, 2 змiна

Ранок 18 червня казково зустрів учасників другої зміни, адже на них очікувало знайомство із КОРОЛІВСТВОМ «Літній Табір». Так розпочалася наша чарівна подорож магічними стежками нашого міста!

Наші королі та королеви створили власними руками не тільки корони, оздоблені коштовним камінням, а й власний орден, щоб подарувати його своїм найближчим та наймилішим- мамусям та бабусям. І величну фортецю Хотинську відвідали) І англійською та китайською спілкуючись, багато нового для себе дізналися. На свіжому повітрі шукали різноманітні рослини, складаючи свою власну колекцію рослин) Нові відкриття та спортивний азарт зібрати усю колекцію, знайомство з англомовними назвами знайомих вже рослин сприяло швидкому засвоєнню нової лексики. Битву Хрестиків проти Нуликів осилили! Власноруч чарівні ключі від своїх королівств створили та нікому не розкажуть, де їх було заховано)))

Десять днів промайнули так швидко! На згадку усі наші кемпери отримали не лише сертифікати про активну участь у таборі, але й незабутні враження, цікаві спогади, цінні навички та знання!

Неможливо передати словами той блиск та полум’я в очах наших таборівців, що ми бачили під час проведення численних майстер-класів: творчих та наукових! Пані Наталю, без Вас цей табір був би не такий різноманітний! Дякуємо справжній майстрині, шефу пані Юлії за неймовірні емоції та нестримне бажання готувати разом з рестораном “Primavera” готелю «Рейкарц»!!! Ваша піца найсмачніша в місті) Також щиро вдячні нашим майстрам у замку «Стара Фортеця» за чудовий майстер-клас з виробництва глиняних чашок) Звісно, в результаті в кожного вийшов свій варіант, але це було неймовірно цікаво!

Кожна фотографія – це мить, яка увійде в історію на роки, тому ми намагаємося фіксувати найцікавіші моменти життя наших Курсів Мов. Отже, маємо можливість пригадати як наші Королі та Королеви готувалися до завершення другої зміни табору, переглядаючи нашу фотогалерею.

Дякуємо батькам за розуміння та співпрацю, а діткам за активну участь в щоденному житті табору! До нових зустрічей!