Співай іноземною

Сахнюк Яна Олександрівна

 Викладач «Перші Київські курси іноземних мов»

      Якщо ви полюбляєте співати на кухні, в душі, в караоке чи в інших не менш цікавих містах, то «Перші Київські курси іноземних мов» пропонують вам альтернативний метод перетворення вашого хобі в ефективне вивчення іноземної мови. Вивчаючи іноземну таким чином ви знайомитесь не лише з новою лексикою, а й з особливостями вимови, інтонацією та доречністю вживання тої чи іншої конструкції. Постає ряд питань: «Яку ж пісню таки обрати?», «Яка пісня підійде до мого рівня?», «А це пісня для рівня Elementary чи Pre-intermediate?», «Пісню яких років брати?». Calm down, шановні. Кожному відому, що на любов і смак товариш не вояк. Полюбляєш Тото Кутуньйо, співай його пісні. Захоплюєшся творчістю Шарля Азнавура, сміливо вибирай лірику цього виконавця. Адель, Лі Цзянь, Марк Ентоні, Адам Мурашко, Анн Софі, -  кожному Івасю свій смак. 

«Перші Київські курси іноземних мов» пропонують вам поетапний підхід до цього процесу

  1. Оберіть улюблену іноземну пісню.
  2. Знайдіть в інтернет просторі слова цієї композиції. Виконайте переклад, зрозумійте зміст та те, що хотів донести автор. Якщо на цьому етапі виникли труднощі, то лише після виконаного вище, дозволяється порівняти свій переклад з перекладом професіонала.
  3. Оберіть якісне звучання.
  4. При прослуховуванні використовуйте навушники для того, щоб не відволікатися на різні шуми. Обов’язково намагайтесь підспівувати, не дивлячись в текст. Бажано, звичайно, попередити ваше оточення про те, чим ви займаєтесь, адже одразу відтворити слова пісні у вас не вийде і з боку ви будете схожі на шамана, який промовляє тільки те, що одному йому відомо.
  5. А зараз слухаємо, дивимося в текст, співаємо, запам’ятовуємо композицію та насолоджуємося процесом вивчення іноземної мови.

«Перші Київські курси іноземних мов» рекомендують слухачам  вивчати іноземну мову співаючи, оскільки в сучасному світі цей метод є дійовим та результативним. Результативність цього методу полягає в тому, що при наслідуванні чиєїсь мови відбувається мимовільне копіювання інтонації. В процесі наш мозок не обдумує те, як здійснюється сама артикуляція і мовний апарат поступово звикає до рухів, які необхідні для звучання іноземної мови. Використання музичного матеріалу дозволяє швидше запам'ятовувати нову лексику завдяки римі і ритму. Рима є хорошим помічником пам'яті, слова, які заримовані, при необхідності згадуються значно швидше. Музичний матеріал не тільки дозволяє збільшити словниковий запас і познайомитися з лексичними конструкціями, а й розібрати граматичні правила. Звичайно, вам не обійтися без граматичних азів, декому може знадобитися підручник граматики. Яким би чарівним не був метод вивчення іноземної мови, все завжди залежить від старань учнів. Тож, Перші Київські Курси Іноземних Мов бажають вам старання, натхнення і успіхів у навчанні!