Онлайн тестування

Spelling Bee

Spelling Bee — це класична гра, в якій ви повинні перевірити свої знання слів! Конкурс, як правильно дитячий. Вважається, що правила конкурсу були придумані в США.
Національні конкурси проводяться в багатьох країнах, наприклад в США, Великобританії, Австралії, Нової Зеландії, Канаді, Мексиці, Індонезії, Пакистані. Існує аналогічний конкурс, відмінність якого полягає в вимові тексту (а не одного слова), наприклад, у Франції (La dictée) і в Польщі (Dyktando). Конкурси вимови слів майже не проводяться на мовах, в яких суворо дотримуються фонематичні правила, на відміну, наприклад, від англійської та французької, де правопис склалося історично. Пропонуємо вам подивитись фотозвіт з нашого конкурсу.
Ми продовжили перевіряти грамотність наших студентів, змагаючись у  веселому і кмітливому конкурсі  Spelling Bee! Цього дня змагались групи першого підліткового рівня. Учні 5 класів зійшлись у справжній  битві за звання чемпіона серед п’ятикласників. Cерія ігор “Spelling Bee” продовжувалася. У третій змагальний день наші студенти боролись за звання чемпіона. Учні 3-4 класів продемонстрували високі знання слів іноземною мовою. У командних раундах усі учасники допомагали один одного, працювали злагодженими командами! У фінал вийшли лише троє. Дякуємо усім за активну участь в змаганнях! В останный день у Spelling Bee змагалися студенти 4-5 класів!Оскільки більшість учнів вже мали досвід даних змагань – у цьому році ретельно підготувалися до перемоги!