Spelling Bee - 2018
UA

Доброго дня! Нарешті ми дочекалися серії змагань конкурсу "Spelling Bee - 2018"!
Цього року ми грали протягом трьох днів, адже бажаючих  здобути перемогу було чимало!
В результати ми отримали масу позитивних вражень, заряд адреналіну та, звісно, переможців змагання, які зайняли, відповідно до отриманих результатів, третє, друге та перше місця у своїй віковій категорії!

22 березня 2018 року на Перших Київських курсах пройшли перші змагання з Spelling Bee! У конкурсі брали участь студенти 5 підліткових груп початкового рівня першого року навчання. Біля тридцяти гравців боролися за звання найкращого. Ми раді вкотре привітати наших переможців, а саме: Геренчук Аліку, яка зайняла перше місце; Бакуменко Родіона – друге місце; Наконечну Дар'ю – третє місце!

23 березня 2018 року відбулись другі змагання з Spelling Bee! У конкурсі брали участь студенти 5 дитячих груп середнього рівня. Трішки більше тридцяти гравців боролися за звання найкращого. Вітаємо наших переможців: Потапську Вікторію, яка зайняла перше місце; Джубабу Тетяну – друге місце; Козярук Вероніку – третє місце!

24 березня 2018 року пройшли треті змагання з Spelling Bee! У конкурсі брали участь студенти 6 підліткових груп середнього рівня. Можемо сміливо стверджувати, що у цей день боротьба за перемогу була найзапеклішою, адже студенти змагались у конкурсі не вперше! Вітаємо наших переможців: Дудіну Софію, яка зайняла перше місце; Тваринську Єву – друге місце; Гіленко Максима – третє місце!

Змагаючись та весело спілкуючись, наші студенти не тільки демонстрували отримані знання з англійської мови, а й спостерігали за лідерами змагання, яких було чимало! Це була справжня доросла боротьба за перемогу і титул чемпіона! Пишаємося нашими переможцями та бажаємо невичерпної енергій, натхнення, оптимізму та успіху у нових досягненнях!