Онлайн тестування

Speaking Clubs

Розмовна мова – наступний за читанням і аудіюванням навик, який слід розвивати тим, хто вивчає англійську мову. Англійська – універсальна мова міжнародного спілкування, тому для того, щоб поговорити з представником практично будь-якої нації, щодо загальних або робочих питань, навик розмовної мови й інтерактивної комунікації повинен бути розвинений на достатньому рівні.

Для студентів Перших Київських курсів іноземних мов – безкоштовно!

Для того, щоб навчитися розмовляти англійською мовою, достатньо всього лише зануритися у відповідне середовище. Словниковий запас рідної мови у кожної людини великий в основному завдяки знаходженню у середовищі, де всі говорять однією мовою. Щоб заговорити англійською, не потрібно спеціально їхати до англомовних країн. Бувають випадки, коли цей метод абсолютно неефективний. Пов’язано це з тим, що часто людина не фокусується на меті «розговоритися», і, зустрічаючи за кордоном своїх співвітчизників, робить вибір на користь комфортного спілкування рідною мовою, тим самим виключаючи момент занурення в мовне середовище, заради якого вона прибула до іншої країни.

Відвідування Speaking Club дисциплінує, але не втомлює!

Мінімум підготовки, чим особливо цікаві розмовні клуби. Тему готує фахівець, що проводить клуб, наповнення заняття буде приємним сюрпризом. Ніяких домашніх завдань! Нові люди, зустрічі з якими створюють потрібне середовище для спілкування: свободу і непередбачуваність. Нові думки, нові друзі, об’єднані однією метою – практика розмовної англійської мови.

Чекаємо Вас на нашому наступному Speaking Club! До нових зустрічей)))