Smart School

29 серпня 2017 року Перші Київські курси іноземних мов підписали Меморандум про співпрацю між Товариством з обмеженою відповідальністю "Лінгвіст", яке є офіційним представником видавництва MM Publications в Україні. Цей Меморандум про домовленість виражає бажання навчального закладу отримати статус Smart School на території України та брати участь в ексклюзивній програмі підтримки від видавництва MM Publications в Україні. Партнери розвиватимуть співпрацю задля підвищення якості викладання у загальноосвітніх навчальних закладах на території України шляхом створення необхідних для цього умов і забезпечення можливості професійного розвитку для вчителів навчального закладу. Представником видавництва було надано Першим Київським курсам іноземних мов відзнаку від видавництва MM Publications (фасадну табличку) після підписання даного Меморандуму. Наша філія отримала комплект підручників для бібліотеки згідно обраної програми (по одному комплекту та книзі для вчителя для кожної групи, а також підручники для підготовки до ДПА).

Також нам надається подвійних комплект безкоштовних навчальних компонентів для учнів, також постери для кожного класу в кількості три екземпляри на кожен кабінет.

Нам буде надано методичну підтримку при організації позаурочних занять та літніх мовних таборів. І в якості учасника програми для нас будуть проводитись тренінги/семінари/вебінари для наших вчителів. Нам буде надано можливість брати участь в пілотних проектах видавництва для апробації нових навчальних курсів (за наявності таких).

І, наприкінці, ми будемо брати участь в щорічному розіграші поїздок до головного офісу видавництва для проходження курсу професійного розвитку.

Перші Київські курси з свого боку, зобов’язуються використовувати матеріали видавництва у кількості не менше ніж 25% від загальної кількості учнів в перший рік участі та не менше ніж 50% від загальної кількості учнів в другий рік участі в програмі.

Підписання Меморандуму здійснюється за ініціативи навчального закладу на основі узгоджених позицій взаємодії партнерів, підтримується і є результатом спільної роботи зацікавлених сторін. Учасники за взаємною домовленістю можуть вносити в цей Меморандум зміни та доповнення.

В рамках підписання меморандуму для викладачів Перших Київських курсів іноземних мов було проведено навчально-методичний семінар за темою Listening is a Life Skill, який провела методист видавництва MM Publications Вікторія Плішкова.