Онлайн тестування

Що повинен знати педагог нового покоління

2-3 листопада в м. Києві проходив English Forum 2017. Організований Pearson та Dinternal-Books, форум проводився з метою відзначити двадцятиріччя Pearson в Україні та подарувати викладачам зі всієї країни можливість почерпнути багато корисної, важливої та цікавої інформації, яка сьогодні, як ніколи, є надзвичайно важливою для продуктивної кооперації вчителя та учнів.

Впродовж двох насичених днів роботи форуму, який проходив за трьома напрямками, спеціалісти з Великобританії, Польщі, України та Японії ділились з педагогами своїм безцінним досвідом та знаннями. Так, зокрема у рамках напрямку «Online and Digital Learning», завдяки Агнешці Губель-Шиманській (Pearson Central Europe), Майклу Хадсону (Dinternal-Books), Олені Циркун (КНЕУ), Олені Фоменко (КНУ ім. Т.Шевченка) та іншим спікерам, учасники довідалися про те як знайти нові способи мотивації та прийоми застосування їх на практиці, про інтегровані підходи до покращення якості викладання англійської мови, про можливості використання різноманітних онлайн інструментів та ресурсів для розвитку критичного мислення студентів та їх важливості для створення нових можливостей для майбутніх лідерів нового покоління.

Безцінним досвідом та знаннями по напрямку «Assessment», окрім спеціалістів з України, ділилися також Ден Брумфілд (The London School of English) та Грехем Джонс (The London School of English в Одесі). Вони розповіли про те, як максимально швидко робити профайл студентів, як розвивати та вдосконалювати навики мовлення, як правильно визначати критерії оцінювання вмінь та навиків по різних напрямках, а також все, що кожен бажав би знати про ділову англійську мову.

Повним яскравих вражень та дуже інформативним був і третій напрямок роботи форуму «Teachers’ Resources», де Пйотр Стайнбріх (Lublin Catholic University, Польща), Кріс Кірбі (Dinternal-Books), Колм Сміт (Tokyo Denki University, Японія) надихали викладачів на запровадження нових методів навчання англійської мови (за допомогою безкоштовних онлайн інструментів, лінгвістичних баз даних, відео) та проведення креативних видів діяльності на занятті англійської мови.

Форум проходив під гаслом «New Generation Education: Informed Teaching, Enhanced Learning», суть якого полягала в тому, що викладач, який прагне бути успішним і хоче, щоб і його учні були успішними теж, більше не може триматись за безпечні стандарти і методи викладання, ховатись за палітурками застарілих підручників і закривати очі на невпинний рух і постійні зміни, які в сучасному світі відбуваються повсюди і повсякчас.