Онлайн тестування

Семiнар у Iвано-Франкiвську

 

Спрогнозувати усі можливі ситуації під час навчально-виховного процесу дошкільнят просто не можливо. Безпосередність малюків завжди веде до виникнення нестандартних ситуацій. Тож, з метою обміну досвідом таких ситуацій на початку літа 2015 року в Івано-Франківську відбувся дводенний семінар на тему: «Методи виходу із складних педагогічних ситуацій під час навчального процесу дошкільнят».

Провелись відкриті заняття у всіх вікових групах. Під час яких учасники семінару мали змогу спостерігати за методиками використання педагогами-новаторами ароматерапії, пряникотерапії та інших інноваційних технологій, що сприяють активізації навчального процесу дошкільників.

По завершенні відбулось засідання круглого столу, де заслуховувалися та обговорювалися доповіді педагогів-учасників про їхнє бачення проблеми вирішення складних педагогічних ситуацій. Всі присутні стали учасниками аналітичних діалогів у обговоренні відвіданих занять, пошуку методичних родзинок для власних занять.

Підсумок засідання підвів директор центру дошкільного навчання «Школярик» Сушко Олександр Іванович, виступивши з доповіддю на тему: «Роль вихователя у становленні та розвитку приватної дошкільної освіти».

Також учасники семінару мали змогу взяти участь у майстер-класі із пряникотерапії та власними руками виготовити чудові та смачні сувеніри.

Сповнені неповторних вражень учасники семінару, а це представники Тернопільщини, Київщини, Хмельниччини, Кам’янеччини, Івано-Франківщини, були надзвичайно вдячні організаторам та власникам за гостинність та позитивну атмосферу, а також за оригінальність проведених занять, адже їх власні педагогічні  портфоліо поповнилися новими методичними родзинками.