Семінар на тему “Оптимізація навчального процесу”

27 листопада 2015 року Івано-Франківська філія Перших Київських курсів іноземних мов проводила регіональний семінар на тему “Оптимізація навчального процесу”. Семінар проводився в приміщенні університету права ім.. Короля Данила Галицького. В семінарі взяли участь наступні філії: Кам’янець-Подільський, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Київ, Львів, Харків та Коломия. З боку Івано-Франківська участь взяли адміністрація курсів, завуч курсів, методисти та викладачі філії.

Семінар складався з 2-х частин. Спочатку викладачі філій провели презентації англійською мовою, в яких вони поділились досвідом роботи, ознайомили присутніх з новітніми методиками викладання англійської мови. Виступили Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Чернівці та Тернопіль.

Наступною частиною семінару був психолого-педагогічний тренінг, який проводили тренери Дичковська Галина Орестівна, кандидат філософських наук, психолог, психотерапевт та Радченко Ольга Богданівна, базис-консультант з теорії позитивної психотерапії. Підчас цього тренінгу тренери вчили педагогів як працювати з групами різних вікових категорій, як долати проблеми, з якими вони щодня стикаються. Тренери ознайомили присутніх з алгоритмом подолання проблем, з елементарними правилами консультування, провели консультації самостійно, потім викладачі консультували один одного. В кінці усі бажаючи мали змогу висловитись і усі одноголосно сказали, що семінар виявився надзвичайно корисним та плідним з педагогічної та психологічної точки зору. Усі учасники семінару отримали сертифікати про участь.