Розпочни своє літо з Першими Київськими курсами іноземних мов!

«Перші Київські курси іноземних мов» радо запрошують всіх бажаючих стати частиною навчально-розважального літнього табору в м. Івано-Франківськ. Табір матиме два заїзди, а саме з 04.06.18р. по 15.06.18р. та з 18.06.18р. по 29.06.18р. і головним чином проходитиме в межах Івано-Франківська. Кожен заїзд триватиме повні 10 днів, а час перебування дітей в таборі щодня становитиме з 10:00 до 15:00, окрім днів, на які заплановані екскурсії за межами міста.

В програму табору включені щоденні обов’язкові заняття з англійської мови, які фундаментально відрізнятимуться від звичних кабінетних уроків, які діти відвідують впродовж навчального року в школі. Викладачі англійської мови «Перших Київських курсів іноземних мов» кожного року складають таку навчальну програму на літній період, завдяки якій діти за допомогою дидактичних ігор та розваг абсолютно невимушено набуватимуть нових, а також будуть поглиблювати та закріплювати свої знання іноземної мови, отримані під час шкільного навчального року.

В програму табору, організованому «Першими Київськими курсами іноземних мов», включені різноманітні майстер-класи, де діти власними руками створюватимуть свої неповторні хенд-мейд шедеври. Серед таких майстер-класів будуть: майстер-клас по ліжникарству, малювання на склі та кулінарний майстер-клас по виготовленню піци, якою опісля всі учасники будуть ласувати, обговорюючи свої враження та емоції після випікання, для когось першої в їхньому житті, піци.

Для любителів активного відпочинку,  в рамках літнього табору 2018, «Перші Київські курси іноземних мов» пропонують відвідини ігрових майданчиків, участь в естафетах, можливість навчитися або вдосконалити свої танцювальні навики, а також екстрим-розваги в парку ім. Тараса Шевченка та катання на роликах в ТЦ «Велес».

Окрім активних розваг, «Перші Київські курси іноземних мов» організували для всіх учасників табору і більш пасивні види відпочинку, серед яких будуть відвідини кінотеатру «Люм’єр», аквагрим та фотосесія, яка дозволить вам зберегти незабутні враження своїх дітей від чудово проведеного часу в таборі, не тільки в своїй пам’яті, але й в своєму сімейному альбомі теж!

Відразу двома родзинками табору для ваших дітей стануть екскурсії у Коломию та Яворів, де будуть проходити майстер-класи по ліжникарству та малюванню на склі; в Шешори, з їх неповторним водоспадом, а також в Маняву, де після купання прямо під водоспадом, діти гарно проведуть час на пікніку.

До початку табору залишився усього місяць! Встигніть записатися, поки ще є вільні місця і не проґавте нагоди подарувати своїм дітям корисний і незабутній відпочинок в таборі від «Перших Київських курсів іноземних мов»!